Cessna 172 POH (CESSNA ORIGINAL)

 
 
Originální POH výrobce Cessna vztahující se na modelovou řadu Cessna 172. K dispozici jsou všechny výrobní verze letounu, proto je nutné do poznámky napsat jaký rok výroby letounu Cessna 172 požadujete (R,S,....).
Cena 1 826,09 Kč bez DPH
2 100 Kč    
Kód produktu 1040
Kategorie Knihy
 

Získat vlastní originální POH k letounu, který si právě pronajímáte bývá většinou problém. V mnoha případech tak nezbývá nic jiného, než-li složité kopírování, popř. skeny a kopie počeštěných verzí POH ve zkrácené podobě, či jinak zjednodušené formě. Přitom originální tištěný POH (Pilot´s Operating Handbook) přímo od výrobce příslušného letounu v originálním znění i obsahu nám dokáže odpovědět na jakoukoli otázku týkající se techniky i ovládání toho kterého letounu. POH v originální podobě nám o daném modelu letounu nabízí komplexní informace čítající mnohdy i několik stovek stran formátu A5. Výhoda originálního manuálu spočívá též v obsahu dodatků (aktuálních revizí), tedy průběžně doplňovaného obsahu ve formě aktualizací POH přímo od výrobce vztahující se k příslušnému datu. Dle data přijaté objednávky se tak můžete spolehnout na aktuální verzi POH pro příslušný rok výroby modelu letounu.

- originální POH v tištěné podobě
- generický & specifický (dle roku výroby verze)
- komplexní informace o technice i provozu
- komplexní výklad checklistů
- komplexní výklad avionické výbavy
- součástí jsou i revize dle data pořízení
- vyšší pořizovací cena (originál Cessna)

POZN. Při zadání objednávky POH k modelu Cessna 172 nám prosím do pole "poznámka" napište rok výroby letounu. Zašleme Vám POH k danému modelu letounu Cessna 172 dle roku výroby (tedy včetně specifických vlastností vztahující se k verzi provozovaného modelu).