Jeppesen Private Pilot Manual

 
 
Cena 3 034,78 Kč bez DPH
3 490 Kč    
Kód produktu 255
Kategorie Knihy
 
Praktická učebnice pro všechny, kteří se připravují na pilotní licenci soukromého pilota. Pro začátečníky, pokročilé, pro profesionály. Jediná intuitivně vedená publikace v barevném provedení v tematických cyklech s nákresy, obrázky a zvýrazněným textem, tam, kde je to zapotřebí! Excelentní výklad v precizní teoretické rovině pocházející od skutečných leteckých inspektorů, kteří se snaží v jasné, přehledně formulované a jednoduché formě vysvětlit princip létání, navigace se vším, co s tím v praxi souvisí. Žádné "nesmyslné" vzorečky, matematické monology snažící se vyplnit pouze list bílého papíru za účelem "napsat tlustou knížku", nýbrž relevantní a technicky přesně formulované informace, které jsou zapotřebí ve chvíli, kdy chcete mít ve věcech související s praktickou pilotáží vždy naprosto jasno.

Titul Private Pilot Manual je ve své koncepci jedinou autentickou publikací z dílny JEPPESEN, která k člověku toužícím se naučit létat a získat licenci PPL, přistupuje jednoznačně "lidským" způsobem. Žádné zdlouhavé matematické výpočty, vzorce a rovnice, které jsou u řady českých leteckých škol uvažující svazarmovským způsobem mnohdy bližší, než-li praktický přístup a praktická dovednost. Private Pilot Manual je kniha, která vás zaručeně naučí létat a to i přesto, že nedisponujete vrozeným technickým nadáním, nemáte rádi matematiku, nerozumíte motorům, nevyjadřujete se v číslech… Svým způsobem je tato naučná vize u firmy Jeppesen zakořeněna již od vzniku firmy a ve velmi podobném rozsahu jako tomu je např. u inspektorů Rod Machado nebo firemních "manželů" Kingů.

Pokud si vzpomínáte na jednu českou publikaci "Učebnice Pilota", kterou v některých pasážích mohou číst pouze "profesoři matematiky a fyziky", pak vězte, že titul Private Pilot Manual, je na tom o poznání mnohem!!! lépe nejen v otázce teoretického výkladu, ale právě v otázce názorných příkladů, které lze prakticky okamžitě ve spojení s touto knihou studovat např. na simulátoru FS 2002. Praktické úkony a dovednosti získáte mnohem rychleji, rovněž snadno pochopíte principy létání, komplexní aerodynamiku, termiku a schopnost ovládat letoun během letu, prostředky navigace, komunikace, okruhy, apod… Kniha je ve svém formátu tematicky barevně odstíněna, s řadou nákresů, obrázků, fotografií, kdy jsou velmi specifické a stěžejní textové pasáže barevně zvýrazněny a odlišeny za účelem okamžitého chápání a pochopení. Pokud se připravujete na licenci soukromého pilotu, cvičíte na simulátoru a cítíte, že potřebujete informace z profesionálního zdroje, kniha Private Pilot Manual je ideálním integrovaným pojítkem nauky o tom "jak se nejlépe naučit létat" a to jak pro laiky a začátečníky, tak samozřejmě pro profesionální piloty a virtuální piloty.
Vyšší cena odpovídá profesionálnímu charakteru a kvalitě zpracování tematicky velmi rozsáhlého oboru v praktické i teoretické rovině doložky PPL. Plně integrované informace za účelem okamžitě vstřebat, chápat, a pochopit praktickou pilotáž v rovině PPL pilota. Ideální pro reálné a virtuální piloty za účelem obohatit své teoretické i praktické dovednosti, naučit létat bezpečně a bez zbytečných obav vyplývající z podstaty "odpoutání se od země". Publikace je kompletně v angličtině!