Sky Full of Heat

 
 
Aktuálně jedna z nejpoutavějších publikací bezmotorového létání, která přináší nejen ucelený pohled na kariéru nejlepšího bezmotorového pilota světa, ale zároveň pootevírá bránu bezbřehých výkonnostních možností každého bezmotorového pilota. Sebastian Kawa díky svým zkušenostem formou této publikace předává své nejcennější zkušenosti v podobě tipů a triků jak se co nejlépe zlepšit a dosáhnout na nejvyšší mety tohoto sportu. Doporučujeme jak aktivním plachtařům, tak začátečníkům, ale i nepilotům, kteří obdivují krásu a zároveň neodiskutovatelnou náročnost bezmotorového létání na nejvyšší možné - světové úrovni.
Cena 1 382,61 Kč bez DPH
1 590 Kč    
Kód produktu 1249
Kategorie Knihy
 

Bezmotorové létání patří mezi to nejkrásnější, co člověk ve vzduchu může zažít a vzpomínám si na tu dobu, kdy jsem s respektem sledoval v aeroklubu své kolegy, kteří pod "zadkem" neměli to co my motoráři: motor.... Dodnes cítím, že právě bezmotorové létání je pro mě osobně svým způsobem jedna z vrcholových disciplín nefalšovaného leteckého umění obzvlášť v případě překonávání vzdálenostních rekordů, překonávání vlastní výkonnosti včetně účasti v nespočet plachtařských soutěžích na mezinárodní úrovni. Pokud však chceme definitivní odpověď na nefalšovanou krásu bezmotorového létání, najdeme ji nepochybně též v akrobacii. Není bez zajímavosti, že právě plachtařina vychovává nejlepší a nejzkušenější piloty. Já osobně musím mít motor "po zadkem", o to více mě plachtařina zajímá jako pozorovatele, který si tu a tam přečte zajímavou publikaci, shlédne videa a dokumenty, popř. poklábosí na letišti s kamarády, kteří ač mohli létat motorově, zůstali bezmotorovému létání věrní.

Z výše uvedených důvodů je třeba do naší nabídky zahrnout překrásnou publikaci Sky Full of Heat, která je defacto průvodcem vrcholu plachtařského umění a to zejména díky tomu, že je sepsána jedním z nejlepších plachtařů světa. Sebastian Kawa je Polák, devítinásobný světový šampion, dvojnásobný vícemistr, a třínásobný evropský šampión.

Sky Full of Heat je tištěná publikace v anglickém jazyku přinášející formou rozhovorů celou kariéru tohoto pilota - od začátků až po největší úspěchy. Kromě zajímavých postřehů z leteckého života, Sebastian sám přináší čtenářům spoustu tipů a triků, jak se zlepšit v bezmotorovém létání a předává všem bezmotorovým letcům - začátečníkům i zkušeným pilotům své dlouholeté zkušenosti. Pokud se chcete seznámit detailně s tím, co obnáší bezmotorové létání na nejvyšší světové úrovni, tato publikace by vám rozhodně neměla uniknout. Text obsahuje celkem 350 stran a zasahuje i techniku a přípravu přeletů ne velké vzdálenosti.

Jazyková mutace: angličtina
Počet stran: 350