Airbus X: Extended Edition A320/A321

 
  • 1 z 23
 
Hardwarové požadavky: Windows XP/Vista/7/8, FSX (SP1 a SP2) nebo Acceleration Expansion Pack, nebo též Prepar3D V2, procesor: 3GHz, 4GB RAM, DX9 kompatibilní grafický 3D akcelerátor 1 GB VRAM. Doporučujeme myš s kolečkem (kvůli ovládání avioniky ve 3D interaktivním kokpitu). Původní verze Airbus X: Extended Edition není nutná! Pokud A320 a A321, stačí tato.
Cena 1 644,63 Kč bez DPH
1 990 Kč    
Kód produktu 1414
Kategorie Letouny
 

Airbus X: Extended Edition A320/A321 je dílčí add-on vycházející z původní série "Extended Edition" V současnosti se v této maximálně realistické rovině simulace nabízí jak verze A318/A319, tak právě A320/A321. V současnosti je právě tato verze považována za nejlepší a současně též za nejspolehlivější simulaci Airbusu pro Microsoft Flight Simulator X. S Airbusy to totiž na poli této letecké simulace rozhodně není jednoduché právě především kvůli zcela diametrálně odlišné technologii létání a např. oproti klasickému Boeingu, je Airbus z jiného světa především kvůli nárokům na programový kód fungující s ohledem na možnosti FSX. Airbus je zkrátka složitá záležitost a i to je důvod, proč zatím žádný Airbus nepochází od P.M.D.G.. Na druhé straně můžeme být rádi, že zde máte tuto verzi, protože je to defacto jediná šance, jak létat Airbus na přibližně shodné úrovni s tím, co umí P.M.D.G.. V tomto ohledu je Airbus X: Extended Edition rovněž mnohonásobně lepší než jakýkoli "Wilco Publishing", takže naštěstí Airbus pro FSX existuje na tak vysoké úrovni realismu, která stojí za povšimnutí. Současně s těmito fakty spočívá další výhoda ve spolehlivosti kódu simulace a tedy vyvážené stabilitě s ohledem na co možná nejrealističtější offline, či online (IVAO) zážitek.

Pokud jste tedy s původním konceptem Airbus X: Extended Edition spokojeni, neváhejte instalovat nejnovější verzi přinášející letouny A320/A321 v ještě větších detailech zobrazení, simulace i celkového využití v simulátoru FSX. Toto rozšíření se v první řadě zabývá otázkou role PIC v součinu s pilotáží moderních technologicky významně pokročilých letových systémů zasahující prakticky každý avionický prvek Airbusu. A nutno poznamenat, že přesně takový je i tento add-on. Snaží se být tím, co ve skutečnosti znamená pilotovat Airbus a přináší přesně ty brutálně zásadní rozdíly oproti klasice typu Boeing. Létání na Airbusu je v tomto směru nedílně spjato právě s diametrálně odlišnou filozofií letu a ovládání skleněného kokpitu. Tyto atributy zůstaly zachovány, včetně poloautomatických provozních postupů zajišťující přímočarý vstup do pilotáže i méně zkušeným letcům. Vývojáři add-onu investovali moře času do zastoupení všech klíčových prvků provozu a právě díky tomu, že zůstal zachován původní koncept realismu s možnostmi využítí maximálního potenciálu kódu FSX, je výsledný titul určen pro každého případného zájemce o pilotáž Airbusu. V neposlední řadě je to právě tento model, který je často preferovaným typem Airbusu i pro online létání na sítích (IVAO, VATSIM).

- oficiální rozšíření vycházející z původní série "Extended Edition"
- letouny A320, A321
- maximalizace 3D virtuální kabiny
- plně funkční 3D kokpit
- precizní optimalizace 3D kokpitu
- zcela autentická zvuková složka
- plně funkční interakce provozní charakteristiky
- reálné povinné úkony
- výukové sceénáře, poloautomatické provozní postupy
- stovky dílčích animací exteriéru i interiéru
- excelentní 3D externí model letounů
- textury ve vysokém (HD) rozlišení
- speciální grafické efekty
- plně funkční radar počasí
- maximalizace fyziky letu
- realistická odezva technologie FLY-BY-WIRE !
- zcela vyčerpávající .PDF dokumentace a POH
- vhodné pro online i offline létání
- kompatibilní s FSX
- výborná optimalizace FPS

 

Otázka je, pro koho je toto rozšíření vlastně určeno? Zkrátka pro všechny ty, kteří mají zkušenosti s Airbus X: Extended Edition a chtějí u Airbusů ještě nějakou dobu zůstat a současně vyžadují nejrealističtější model simulátoru Airbusu pro osobní počítač (v simulaci FSX). Pokud namísto Boeingu létáte Airbus, nemáte lepší volbu. Nejedná se jen o to, že Extended Edition nabízí minimální počet kompromisů (nutné brát s nadhledem kvůli omezení FSX možností), zároveň totiž zůstává tento add-on stabilní pro jakýkoli typ létání a obsahem dokáže oslovit jak velmi zkušené letce, tak i začátečníky hledající vhodný typ realistického Airbusu pro letový simulátor FSX. Zkušenosti s touto verzí máme v desítkách letových hodin, takže můžeme potvrdit, že se nám koncept vývojářů nejen líbí, ale považujeme jej za jediné východisko pro FSX v současné době.