C-130 Hercules X

 
Hercules X není náročný na hardware: pro létání na simulátoru vám postačí procesor o výkonu 3.0 GHz, 1.0 GB RAM, 128 MB grafického akcelerátoru, Windows XP nebo Windows VISTA a na pevném disku si vyčleňte prostor o velikosti 5 GB !, DVD ROM mechanika je nutností. Vyšší konfigurace počítačů ocení „pružnost“ letového modelu a precizní grafické zpracování. Pokud žádáte v současné době něco opravdu velmi originálního pro FSX, popř. uvažujete o vhodném typu dárku, tento model každého oslní! Pro nás byla již verze pro FS 2004 doslova revolucí v pravém slova smyslu. V tomto případě si také uvědomíte, proč některé add-ony v naší nabídce zkrátka neuvidíte. Jednoduše proto, že nestojí za nic... Hercules je zkrátka ukázka toho, že to vývojáři se svými zákazníky myslí opravdu vážně.
Cena 983,47 Kč bez DPH
1 190 Kč    
Kód produktu 712
Kategorie Letouny
 

C-130 Hercules v nové verzi pro FSX považujeme za nejlepší titul pro aktuální verzi FS. Nekompromisní úroveň zpracování nadchne nejen náročné virtuální piloty, reálné piloty, ale i fandy letectví všeobecně, neboť Hercules je zkrátka unikátní letoun. Vývojáři Captain Sim na konverzi titulu s řadou inovací v podobě nového grafického modelu a avioniky pracovali postupně déle než jeden a půl roku. Verze pro FSX vývojářům zabrala více než 6.000 hodin čistého času a kritika se shoduje na tom, že tento add-on patří mezi nejsofistikovanější v celé historii existence FS. Grafika je v tomto případě tak dokonalá, že stěží rozeznáte externí model od reálné fotografie. Totéž platí o animovaných skriptech oživující tento model jak z interiéru, tak také z externího pohledu. Stovky různorodých animací mechanizace i spínačů v kokpitu vám na obrazovky monitorů přináší reálný obraz skutečného Herculesu. Zároveň se jedná o add-on, který si budete na pevném disku hýčkat velmi dlouhou dobu. Nejprve jej nainstalujete, podíváte se na něj jak vypadá a zjistíte, že tohle opravdu stojí za to. Pak se budete věnovat práci a rodině. Teprve večer, před usnutím, :-) vezmete do ruky opět velmi tlustý manuál a začnete hezky od začátku.

Je to zkrátka letoun, který vás uchvátí od samého počátku a přesvědčí vás o tom, že licence Lockheed Martin a RAF v tomto případě není jen marketingový slogan, nýbrž známka kvality, na kterou jsou pyšní i piloti reálného letounu ve složkách RAF, kteří se po celou dobu vývoje podíleli na tom, aby výsledek byl právě takový, jaký je... Právě RAF a aktivní piloti C-130 se podíleli na vyladění letové dynamiky a to jak ve spojení s funkčním autopilotem, tak především ve spojení s pilotáží na ruku. Je to jeden z těch letounů, který můžete považovat za software vhodný pro zvládnutí rozdílové zkoušky na tento typ. Výhoda je, že vývojáři zapracovali také na kompatibilitě a optimalizaci pro Windows XP, Windows VISTA včetně podpory SP1 a SP2 i Acceleration Expansion packu. Součástí instalace je také verze pro FS 2004. Je tedy jedno, v jaké formě se FSX na vašem pevném disku nachází. Hercules bude kompatibilní!

Součástí není pouze jedna verze, nýbrž varianty v podobě E, H, J a Gunship modifikace s obohacením 24 reálných livrejí. Součástí titulu je velmi tlustý tištěný manuál, na kterém pracovali vývojáři společně s licenčními společnostmi Lockheed Martin a RAF. Manuál díky tomu obsahuje i reálný výtah z letecké příručky C-130 odhalující veškerá tajemství pilotáže letounu včetně odletu a přiblížení (provedení okruhu nevyjímaje). Létání s úkony a podle čísel včetně radionavigačního létání IFR, je standardní nabídkou produktu a právě tyto inovace činí z tohoto titulu záležitost, kterou budete létat velmi dlouhou dobu. Je to jeden z těch letounů, na kterém strávíte mnoho času i mimo simulovaný kokpit - A TAK TO MÁ BÝT. Záležitost pro ty, kteří simulátor považují za svoje vlastní hobby i podporu reálného létání.

Na výběr máme jak možnost 2D instrumentace s celou řadou 2D subpanelů, tak také plnohodnotný 3D interaktivní virtuální kokpit, ve kterém je vše stoprocentně funkční - včetně nadhlavového panelu. Model není náročný na pilotáž, C-130 je velmi hodné letadlo, ale pokud chcete zvládnout i náročnější pilotáž za zhoršených podmínek IMC včetně úkonů a ovládnutí radionavigace, kolega na druhé sedačce se vám bude hodit. I toto je důvod proč se C-130 Hercules pro FSX může vyplatit v případě síťového létání (s využitím funkce „share aircraft").

- verze E, H, J, Gunship
- licence Lockheed Martin / RAF
- 6.000 hodin čisté práce se vyplatilo
- stovky různorodých animací
- grafika, grafika, grafika!
- zvuková složka
- interaktivní 3D virtuální kokpit
- stoprocentně funkční avionika i spínače
- plná výbava letounu vkaždé variantě
- interaktivní paluba letounu
- 3D interiér - možnost procházení*
- *jednotlivé paluby propojeny!!!
- speciální vizuální efekty
- stoprocentní podpora FSX funkcí
- 24 livrejí
- verze JATO, Blue Angels
- výborná optimalizace 3D
- rychlá odezva jehel i ve 3D kokpitu
- tištěný manuál součástí (250 stran!)

C-130 Hercules v podání Captain Sim nemá konkurenci. Verze pro FSX využívá maximálně všech funkcí podporujících aktuální verzi FSX a to jak z hlediska grafického zpracování, dotažené letové dynamiky, tak také z hlediska propracovaného 3D kokpitu s pně funkční avionickou výbavou. Titul je vhodný pro každého bez ohledu na zkušenosti s letovými simulátory. Propracovanou úroveň a samotnou odezvu řízení  však ocení více zkušení letci. Kritika považuje C-130 Hercules X za jeden z nejlepších add-onů letadel v celé historii existence FS. Kolega se mě ptal, proč je Hercules X oproti jiným produktům tak jiný a tak zábavný. Je to jednoduché: C-130 je jedinečný nejen v simulátorové podobě!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.