EURO Flight-Simulator

 
  • 1 z 16
 
Samostatný simulátor letounu A320 pro začátečníky i mírně pokročilé. Netřeba FS, jedná se o samostatný typ simulace. Hardwarové požadavky: Windows 7 / 8 / 8.1 /10, 3 GHz Dual Core procesor, 4 GB RAM (8 GB doporučujeme), GeForce GTX 560 nebo obdobný typ grafického akcerátoru, 20 GB volného prostoru na pevném disku, DirectX kompatibilní zvuková karta.
Cena 1 066,12 Kč bez DPH
1 290 Kč    
Kód produktu 1540
Kategorie Letouny
 

EURO Flight-Simulator je jedím z nových produktů, který se zcela vymezuje konkurenčním titulům jak zpracováním, tak též obsahem. Jedná se o unikátní produkt reprezentující dopravní letoun A320 poněkud odlišným způsobem. Technologické zpracování je na vysoké úrovni zejména s přihlédnutím ke kvalitní grafice, špičkovému externímu modelu letounu, spoustě livrejí a též vydařené 3D kabině, jež vás dokonale vtáhne do poněkud odlišného virtuálního létání. Současně je též nutné zmínit, že se jedná o titul přinášející špičkovou zvukovou prezentaci včetně rádiového provozu "na pozadí" vytvářející unikátní atmosféru během každého letu. Na druhé straně je nutné zmínit, že se jedná o titul pro začátečníky, popř. ty uživatele, kteří si chtějí prázdninové destinace užít z perspektivy A320 v mnohem přívětivějším, uživatelsky mohem snazším, avšak přesto vysoce poutavém režimu.

EURO Flight-Simulator se totiž rozhodl nekonkurovat tradičně vyspělým add-onům prezentující nejtitěrnější detaily zpracování avioniky včetně všech systémů letounu, potažmo excelentní fyziku. Tento typ simulátoru se snaží virtuální létání na dopravních letounech přiblížit zejména těm méně zkušeným, popř. začátečníkům, anebo jen mladším začínajícím pilotům (8-12 let), kteří chtějí létat s krásně zpracovaným modelem Airbusu A320, avšak přece jen nemají ještě dost trpělivosti, popř. nemají schopnosti na to pochopit jednotlivé systémy letounu a pročítat se stovkami stran tištěné dokumentace. Navíc se jedná o samostatný typ simulátoru (FS netřeba).

Zvykněte si tedy na zjednodušení jednotlivých systémů, avšak stále platí, že základní letová způsobilost A320 včetně klíčových systémů avionického vybavení, zůstala zachována. Součástí tohoto simulátoru je tak pohodové létání na A320 z pohledu 3D virtuální kabiny bez nutnosti ovládat, či znát každý spínač v kokpitu. A aby létání bylo opravdu výživné, autoři programu kromě simulace A320 přinášejí též 9 detailně zpracovaných destinací (letišť), která můžete navštívit a ze kterých můžete s tímto modelem operovat. A aby toho nebylo málo, přídavkem k tomu všemu je ještě kvalitně zpracovaný model Beechcraft Baron B58 (tedy malý dvoumotorový letoun všeobecného letectví). Pokud se však ptáte na to, jaký má toto všechno význam? EURO Flight-Simulator totiž není jen software přinášející dva letouny a 9 špičkově zpracovaných letišť. Jedná se o produkt, který současně nabízí možnost volného létání mezi jednotlivými destinacemi, ale také kariérní režim v roli PIC na letounu A320. Jedná se také o zcela samostatný produkt, ne tedy add-on pro Microsoft Flight Simulator.

Výhoda produktu EURO Flight-Simulator spočívá v tom, že jste okamžitě součástí 3D virtuální kanceláře A320, bez příprav, bez nutnosti vymezit dostatek času na seznámení, bez nutnosti učit se ovládání složitých systémů. Zkrátka si hrajete na pilota A320 a jste odměněni kvalitním zpracováním i prezentací. Tato skutečnost potvrzuje záměr autorů přiblížit dopravní letouny nejmladší generaci, mladým pilotům, kteří našli zalíbení v létání a a letadlech. Přřesně těm je tento produkt určen.

- samostatný simulátor
- vhodné pro začínající a mírně pokročilé virtuální piloty
- součástí dopravní Airbus A320
- součástí též Beechraft Baron B58
- součástí též 9 samostatných destinací
- precizní grafika prostředí i letounů
- možnost volného létání mezi destinacemi (free flight)
- možnost kariérního režimu v roli PIC A320
- možnost tréninkových letů a vyhlídek na B58
- zjednodušené systémy A320
- vynikající zvukové zpracování
- "radio chatter" na pozadí (z reálně pořízených nahrávek radiokomunikace)
- optimální hardwarové nároky
- dostatečná dokumentace pro začáteníky i pokročilé
- unikátní zážitek na PC pro malé piloty (8-10 let)
- hratelné, jednoduché, precizně zpracované
- nevyžaduje FS, jedná se o samostatný typ simulátoru

Letouny:

- Airbus A320
- Beechcraft Baron B58

Lokace:

- Evropa

Destinace:

- Hamburg
- Dusseldorf
- Zurich
- Paris Orly
- London Heathrow
- Nice
- Palma 
- Kos
- Antalya

Herní režimy:

- výcvikové scénáře
- volný let (možnost volby a editace tratí)
- kariérní mód

Bonusy:

- vhodné pro začátečníky!
- achievementy
- denní i noční provoz!
- animované postavy v kabině
- 3 rozdílné pohledy v simulátoru
- originální nahrávky radiokomunikace "na poslechu"

 

Za zmínku stojí výběr destinací a celkové zpracování letišť. Letiště jsou zpracována velmi detailně, obsahují spoustu statických i dynamických objektů, skripty odbavení (pozemní servis), ale také spoustu interakce na samotném letišti. V tomto směru je i výběr jednotlivých destinací vysoce atraktivní záležitostí.