PMDG 747-400 (FS 2004 VERSION)

 
  • 1 z 15
 
V současné době jednoznačně nejlepší volba Boeingu 747-400 pro FS 2004 ve vyčerpávající DVD edici, která je opatřena také bohatou tištěnou dokumentací a originálními manuály včetně početného zastoupení reálných livrejí a Cargo verze. Pro optimální výkon a maximální využití všech grafických lahůdek pro FSX doporučujeme dvoujádrové procesory a silnější grafiku Nvidia (např. 7900, popř. 8800). Počítejte s 500 MB volného místa na Vašem disku. Titul je velmi náročný na čas, studium manuálů a vyžaduje seriózní přístup. Pošlete manželku s dětmi na dovolenou! Tento titul Vás totiž nepustí na hodně dlouhou dobu. UPOZORNĚNÍ: Nedoporučujeme pro začátečníky, byli by zbytečně frustrováni ryzí povahou autentické simulace zaměřující se výhradně na reálnou předlohu v každém ohledu.
Cena 1 561,98 Kč bez DPH
1 890 Kč    
Kód produktu 624
Kategorie Letouny
 

Precision Manuals Development Group představuje na trhu s add-ony jasnou volbu v oblasti simulací dopravních letadel typu Boeing. Tituly jako 737 TNG v 600/700 a v 800/900 a následně 747-400 pro FS 2004 se staly za dobu existence High In The Sky nejžádanějším zbožím a toto platí dodnes. I dnes téměř po 3 letech se 737 NG prodává stejně dobře, jako tomu bylo v době, kdy tento produkt vstoupil na trh. P.M.D.G. tituly nestárnou, neboť představují defacto ultimátní simulaci oslovující především velmi zkušené virtuální piloty, profesionály nevyjímaje - mnoho reálných adeptů na typovku B737 volí právě tituly z produkce P.M.D.G.. Nejinak je tomu i v případě 747-400 pro FS 2004.

Titul přináší stále ještě kromě 3D kabiny i 2D grafiku samostatných panelů a právě tento titul stále dokazuje, že i 2D panely jsou v pilotáži desktopové simulace dopravních letounů stále velmi preferovanou skutečnstí. Simulačně lze těžko P.M.D.G. po technické stránce něco vytýkat, neboť se ve vší podstatě opět jedná o titul simulující převážnou většinu reálných aspektů pilotáže v extrémně detailních proporcích.

-  téměř neuvěřitelně autentický zvuk
-  propracovaný 3D interaktivní virtuální kokpit
-  2D instrumentace ve vysokém rozlišení
-  2D subpanely pro přesnou pilotáž podle čísel
-  detailní mat-fyz. model
-  stoprocentní simulace avionických systémů
-  plně funkční FMC
-  úchvatný 3D Studio Max externí model letounu
-  simulace závad systémů
-  velmi vyčerpávající elektronická dokumentace
-  detailní tištěný manuál + tutorial
-  individuální skripty animací 3D modelu
-  POUZE FS 2004 kompatibilní

V případě tohoto titulu nemá ani smysl vypisovat, co vše simuluje. Pokud chcete reálnou simulaci Boeingu 747, jinou - lepší možnost pro FS 2004 dnes nemáme a zřejmě dlouhou dobu nebudeme mít. P.M.D.G. se v případě 747 konkurence ani neangažuje. Překvapí vás s jakou pečlivostí vývojáři připravili mat-fyz. model reagující téměř na každou změnu pilotáže s nebývalou přesností. To pocítíte i během pilotáže "na ruku". Není divu, že právě na fyzice zapracovalo několik leteckých inženýrů 747, kteří závěrečný model dolaďovali několik měsíců během betatestingu. Speciálně byl nastaven také profil pohonné jednotky, což je velmi dobře indikováno nejen v kokpitu, ale také zvukem (např. při spouštění). FMC pracuje podle reálného POH manuálu (součástí instalace) a plně podporuje SID/STAR navigaci, nezávislost obou palubních počítačů během využití procedurální pilotáže a stoprocentní přesnost ekonomiky provozu.