PMDG 777 X

 
  • 1 z 25
 
Pokud dokážete unést cenu, minimální hardwarové požadavky zvládnete také: Windows 7 64-bit (Windows XP sice může posloužit k instalaci, ale nevztahují se na něj žádné záruky, tedy ani stoprocentní spolehlivost a fce produktu), procesor: Core 2 Duo nebo lepší, RAM: 4GB, VRAM: 1GB DirectX 9 kompatibilní Nvidia nebo ATI. Mějte na paměti, že integrované grafiky na základových deskách nejsou podporovány (Intel sice může fungovat, ale opět se na tuto skutečnost nevztahují žádné záruky kompatibility, doporučujeme 16:9 nebo 16:10 formát obrazovky monitoru. Doporučené požadavky: Windows 7 64-bit, Procesor i5/i7 - Sandy Bridge/IvyBridge/Haswell, RAM: 8GB+, VRAM: 2GB+ a nejlépe poslední generaci Nvidia chipsetu: např.: GeForce GTX 760, 770, 780), pro co možná nejlepší efekt zobrazení panelů, doporučujeme monitor s širokoúhlým formátem 16:10.
Cena 2 057,85 Kč bez DPH
2 490 Kč    
Kód produktu 1374
Kategorie Letouny
 

P.M.D.G. jako vývojářskou společnost produkující nejsofistikovanější add-ony dopravních letounů pro FSX nemusíme představovat nikomu. Od vzniku P.M.D.G. zůstává tato produkce jednoznačně nejlepší na světě a s konkurencí si tato firma příliš hlavu neláme. Produkty P.M.D.G. jsou rok od roku dražší, současně však také lepší a technologicky nejpokročilejší a nepochybně též nejaktuálnější. P.M.D.G. programuje každý vlastní add-on jako nadstavbu FSX s minimálními kompromisy. Popravdě i zkušení letci Boeingů považují tuto produkci tak dokonalou, že ji lze poprávu srovnávat s reálnou předlohou i v těch nejtitěrnějších detailech. Stále však platí, že je tato firma často též vystavena negativním komentářům zejména kvůli pořizovací ceně add-onů z jejich vlastní produkce. Na kus papíru si můžete klidně napsat, že za nejnovější Boeing 777 z dílny P.M.D.G. zaplatíte klidně více než 2.200,- CZK. Důvody této ceny však nejsou neopodstatněné. Na trhu zkrátka není v tomto ohledu konkurence, i když se všichni můžeme tvářit, že je... Není. Dalším důvodem jsou nesrovnatelně vysoké náklady na produkci každého add-onu P.M.D.G a poměrně složitá a nákladná spolupráce s výrobcem Boeing, u kterého platí, že tisíce stran technické dokumentace podléhají licenčnímu ujednání výrobce reálného Boeingu. V tomto směru to P.M.D.G. rozhodně nemá jednoduché, přesto nechce ustoupit do pozadí a trvá na nekompromisních detailech, jež u ostatních letounů pro FSX stěží získáte. Dále tu máme pirátství, DPH a také poměrně dlouhou dobu vývoje každého add-onu snadno překračující i 18-20 měsíců času. V neposlední řadě je nutné sdělit, že nový reálný Boeing 777 si můžete na internetu koupit za 200 - 230 000 000,- USD. Za jednu hodinu na FS (Full Simulator) Boeingu 777 necháte pepíčkovi i více než 20.000,- CZK. Přitom je to právě P.M.D.G., jejíž add-ony jsou tak dobré, že slouží k základní i pokročilé přípravě pilotů u reálných leteckých společností ještě před skutečným výcvikem na FS (Full Simulator) - zejména v ohledu na automatizaci letu (tedy procedurální pilotáž s využitím pokročilých vlastností avionické výbavy). Cena překračující 2.000,- CZK je tedy rozhodně směšná v kontextu toho, co ve skutečnosti tento software na vašem počítači dokáže nabídnout.

Směšná však je jen pro ty uživatele, kteří na svém počítači chtějí mít reálný Boeing 777 v typické kvalitě P.M.D.G. Tu však dokáže posoudit skutečně jen zasvěcená komunita P.M.D.G. Rozdíl v pohledu na koncovou cenu totiž spočívá výhradně jen ve schopnosti rozlišit faktickou polohu technické úrovně add-onů P.M.D.G. P.M.D.G. 777-200LR/F je zkrátka snem a současně též realitou nespočet uživatelů, jež jsou rádi, že P.M.D.G. stále vyvíjí ty nejlepší add-ony na světě právě pro FSX. Oproti doposud stále nejprodávanější verzi P.M.D.G. 737 TNG, je Boeing 777 v ještě lepší formě a nabízí celou řadu inovací zasahující jak technickou úroveň simulace, tak také celistvou nabídku simulátoru a jeho přímočaré využití v praxi desktopové simulace.

 

- špičkové grafické zpracování
- detailní exteriér i interiér letounu
- plně interaktivní 3D virtuální kokpit
- speciální grafické efekty 
- nespočet dílčích animací
- autentický zvuk
- PMDG Operations Center
- "real life" FMC
- precizní letový model (pětiprocentní odchylka)
- zcela nová implementace autopilota
- integrace RAAS (Runway Awareness and Advisory System)
- integrace uživatelského rozhraní
- různorodé livreje
- vyčerpávající dokumentace
- opravné balíčky součástí DVD verze!
- kompatibilní s FSX

Příliš zdlouhavé popisy nejsou v případě P.M.D.G. nutné. Nejlépší metoda, jak se nejlépe seznámit se všemi funkcemi simulace i provozem v rámci FSX, je kvalitní recenze a pro tuto příležitost doporučujeme vynikající recenzi Briana Cowella (Mutley´s Hangar).