PMDG BAe Jetstream 4100 X

 
  • 1 z 24
 
P.M.D.G. Jestream BAe 4100 pro FSX představuje velmi vhodnou volbu pro všechny příznivce autentické letecké simulace dopravních letounů s turbovrtulovým pohonem určených pro regionální dopravu. Pokud hledáte další výzvu od vývojářů P.M.D.G., titul můžeme jednoznačně doporučit. Produkt je kompatibilní s operačními systémy Windows XP, VISTA, vyžaduje minimálně Intel Pentium 3 GHz, 1 GB RAM a 256 MB paměti na grafické kartě. Pro optimální chod však doporučujeme alespoň Intel Core 2 Duo - nejlépe Quad), 2 GB paměti RAM a hlavně 512 MB paměti na grafické kartě. Na pevném disku doporučujeme 1 GB volného prostoru.
Cena 1 479,34 Kč bez DPH
1 790 Kč    
Kód produktu 823
Kategorie Letouny
 

Vývojářská skupina P.M.D.G. nám v současné době nabízí novinku v podobě autentické simulace turbovrtulového letounu určeného pro místní dopravu BAe Jetstream 4100. Vývojářské práce trvaly déle než 9 měsíců a výsledný model letounu včetně simulovaných prvků patří z hlediska technologického pokroku bezesporu mezi nejlepší svého druhu. Regionálních dopravních letounů na vysokém stupni realismu pro FSX zatím mnoho nemáme a tak je tento přírůstek z dílny zkušených vývojářů P.M.D.G. vnímán značně pozitivně. Příznivci skupiny P.M.D.G. opět přivítají ultimátní grafickou stavbu modelu, plně interaktivní 3D virtuální kokpit a hlavně detailní úroveň avionického vybavení pro co možná nejlepší optimalizaci animace během letu - plně funkční 3D kokpit, ve kterém můžete jednotlivé úkony ovládat myší. Z testování nám BAe vychází jako vysoce zdařilý titul, který je určen především zkušeným virtuálním pilotům hledající maximální možnou výzvu. U posledních titulů P.M.D.G. navíc získáváte jistotu v podobě plně funkční 3D kabiny nabízející vynikající grafické zpracování a stoprocentní čitelnost kompletní výbavy v interaktivním prostředí.

- vysoce detailní externí 3D model
- kompletní animace mechanizace
- plně funkční 3D interaktivní panel
- 2D kokpit není!
- fotorealsitické textury interiéru
- kompletní avionická výbava
- atraktivní zvuková složka
- několik různých livrejí
- detailní model odmrazování
- autentický letový model
- interaktivní simulace všech systémů
- vhodné především pro zkušené uživatele
- optimální běh animace
- výhradně FSX kompatibilní
- SP1 & SP2 pro FSX nutností

Pokud již máte osobní zkušenost s výrobky P.M.D.G., pak vás Jetstream v ničem nepřekvapí, ale v ničem příliš nezklame. 3D interaktivní kabina a tedy kompletní možnost všechny systémy ovládat přímo ve 3D kokpitu v dynamické poloze zajišťuje stoprocentní dohled nad letem - zejména v případě, kdy často používáte autopilota a letový plán přizpůsobujete maximálně realistickým podmínkám. V této oblasti nelze titulu něco vytknout. Do simulace přibyl nový skript v podobě "ramp manager" utility zprostředkující autentické odbavení v podobě externích 3D objektů. Vlastní zkušenosti s touto simulací jsou velmi dobré a pokud máte optimální PC, které zvládne plynulý chod FSX, pak se Jetstream na Vašem počítači bezesporu osvědčí jako další realistická volba na poli letounů určených pro místní dopravu. Turbovrtulový pohon navíc vývojáři P.M.D.G. zvládli perfektně.