PMDG 777-200LR FOR P3D VERSION 4

 
 • 1 z 24
 

Nový titul pro nejaktuálnější verzi Prepar3D (verze 4). PMDG 777-200 LR přináší pro simulátor P3D nejpropracovanější simulátor dopravního Boeingu 777. PMDG je jako vývojář na trhu s tímto artiklem velmi dobře známý a není potřeba tohoto špičkového vývojáře komunitě letecké simulace představovat. V praxi se prostě jedná o to nejlepší, co lze na počítač instalovat a přitom zcela bez konkurence - stále bez konkurence. Tomu ostatně odpovídá i pořizovací cena, která je opravdu hodně vysoká, avšak pokud v některé oblasti má PMDG monopol, tak je to právě v případě produkce dopravních letounů typu Boeing. Zkrátka s tím musíme žít a musíme si, v tomto případě, za kvalitu náležitě připlatit.

Je zapotřebí zdůraznit, že se nejedná jen o softwarovou nástavbu, ale kompletně přepracovaný celý model letounu pro aktuálně nejpokročilejší verzi simulátoru Prepar3D (verze 4). Verze 4 toho totiž nabízí víc, než se zdá a vzhledem k tomu, že PMDG je pro Prepar3D mezi uživateli nejrozšířenějším typem add-onů, rozhodli se vývojáři zapracovat na nové verzi právě pro technologicky nejpokročilejší P3D v současnosti. Spolehnout se tak můžete na ultra-sofitistikovanou simulaci Boeingu 777 ve dvou samostatných verzích: ULTRA LONG-RANGE 777-200LR a FREIGHTER 777F (nákladní) poháněné obrovskými motory GE90-110B1. K dispozici máme prakticky všechny význačné livreje a ty, které v instalaci nenaleznete, lze dodatečně bez problémů stáhnout z webu zcela zdarma. Připravte se opět na hutné manuály, kompletní simulaci avioniky i fyziky letu a též na špičkový zvuk a spoustu dílčích prvků využitelných k ovládání tohoto letounu právě v simulátoru P3D V4.

Cena 2 884,30 Kč bez DPH
3 490 Kč    
Kód produktu 22824
Kategorie Letouny
 

Vývojáři na simulátoru Boeingu 777 pracovali přímo s výrobcem letounu Boeing a skutečným týmem inženýrů i posádek B777. Kromě totální simulace se však můžete spolehnout i na různá vylepšení - včetně elektronicky vyladěných provozních postupů (ECL - Electronic CheckList), které můžete znát z FSX verze. Sami tak můžete pozorovat animaci "pohybující" se myš, která vás doprovází přímo na displejích prostřednictvím ECL kurzoru za účelem interakce s příslušným systémem (vybavením).   

Nabídka programu:

 • PMDG Operation Center (samostatné rozhraní ve Windows, které nabízí možnost kompletní správy i konfigurace programu
 • FMC (nekompromisní model FMC - RNP, LNAV, VNAV...)
 • autentický letový model a fyzika letu (liší se od reálného modelu maximálně pěti procenty!!!)
 • autentické ovládání i fce autopilota (neuvěřitelně propracovaná zpětná odezva autopilota i jeho ovládání všech fcí)
 • špičkové ozvučení interiéru, exteriéru, pohonné jednotky, mechanizace i palubního vybavení
 • RAAS (Runway Awareness adn Advisory System) - plně funkční
 • GUI (plně funkční a interaktivní prostředí přímo v simulátoru)
 • 3D volumetrické efekty výbavy světelných systémů na letounu
 • spousta livrejí k instalaci (jak u klasické civilní verze, tak i nákladní)
 • detailní dokumentace a opravdu velmi tlusté :-) .PDF manuály včetně výukových scénářů
 • dalších celkem 163 stran věnovaných čistě jen simulátoru a dalších 126 stran jednotlivým lekcím včetně Jeppesen mapek 
 • fakticky: nejdokonalejší simulace Boeingu 777 pro osobní počítač v rozhraní P3D

 

Hardwarové požadavky: 

Lockheed Martin - Prepar3D V4, Microsoft Windows 7 / 8 / 10 (64bit), Procesor: Quad Core CPU, 3,5 GHz, RAM: 16 GB DDR4 RAM (2666 MHz), grafický 3D akcelerátor (VRAM): 8 GB,  DirectX 11 a 3 GB volného prostoru na pevném disku jen pro instalaci tohoto letounu.