Twin Otter X: Extended Edition

 
  • 1 z 27
 
Hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator X (SP2, Acceleration Pack nebo Gold), možností též Lockheed Martin Prepar3D, Windows XP, Windows VISTA, Windows 7, Windows 8 ), 64- bitovou instalace OS v tomto případě nadmíru doporučujeme, 3,0 GHz procesor (Dual Core nebo vyšší), 2 GB RAM (4 GB doporučeno). ! Doporučujeme myš s kolečkem pro sofistikované a ergonomické ovládání 3D kabiny, 3D grafika (512 MB minimum a 2 GB VRAM doporučeno). Doporučujeme též joystick s přípustí a pedály a to zejména díky vynikající letové fyzice. Na pevném disku si připravte 1,8 GB volného prostoru.
Cena 1 396,69 Kč bez DPH
1 690 Kč    
Kód produktu 1251
Kategorie Letouny
 

Twin Otter je po celou dobu provozu vysoce univerzálním letounem, který dokáže nabídnout přesně to, co se od něj očekává. Dokáže vzlétnout i přistát prakticky z jakéhokoli povrchu: ať už se jedná o nezpevněný terén, písek, sníh, či beton nebo asfalt, Twin Otter operuje často i z vodní hladiny. Můžete jej snadno najít nejen v polární oblasti, kde plní rozličné mise nejtěžšího kalibru, ale také např. v tropickém pásmu, kde opět nabízí maximální užitkovou hodnotu promítající se do rozmanitého a mnohostranného využití. Twin Otter nezklame a vždy dokáže splnit jakýkoli úkol. Ačkoliv si většina lidí myslí, že Twin Otter je spíše menší méně náročný dvoumotorový letoun všeobecného letectví, opak je pravdou: ve vší podstatě se jedná o "malý dopravní letoun". Vývojáři tohoto add-onu vsadili vše na jednu kartu: představit nám pro FSX a Prepar3D tento letoun bez kompromisů zasahující provozní charakteristiku, včetně maximalizace úrovně realismu ve všech ohledech. Twin Otter nabízí nejen komplexní a naprosto vyčerpávající předlohu plně vybavené kabiny včetně maximální úrovně interkace avionických systémů, ale též poněkud odlišný letový model, který byl předmětem desítek hodin testování s využitím reálných pilotů. Jedná se spíše o demonstraci reálného modelu letounu než jen o add-on Twin Otter. Záleží pouze na nás, jakým způsobem tento add-on "oživíme" na FSX. Pokud v létě najdete trochu času na čtení manuálů a checklistů, letoun vás odmění stoprocentním součinem reálného spouštění i vypínání včetně možnosti využít všech povinných úkonů i během samotného letu. Samostatnou kapitolou je fyzika letu a samozřejmě též plnohodnotné zastoupení ME v podobě spolehlivých turbovrtulových motorů. Pokud byste přece jen váhali nad tím, do jaké míry je add-on převeden do FSX a jak vysokou míru autenticity nabízí, máte k dispozici plně interaktivní provozní postupy, které zvolí zejména ti méně zkušení, popř. nepiloti, který by se rádi naučili letoun pilotovat přesně podle POH.

Tím však simulace Twin Otter teprve začíná. Plně interaktivní fotorealistická 3D virtuální kabina nabízí fotorealistické 3D letové přístroje včetně všech funkčních systémů, které najdete v reálném letounu. Standardní možnosti programování avioniky s využitím FSX SDK nebylo možné, aproto se vývojáři rozhodli jít cestou přídavných modulů - podobně jako tomu bylo v případě Airbus X: Extended Edition. Díky invidiuálně naprogramovaným modulům je vše, co je součástí 3D kabiny nejen na pohled stejné jako v případě reálného stroje, ale též funkčnost zastoupených systémů i způsob ovládání opět plně odpovídá reálné předloze. Nechybí ani externí výbava v podobě lyžin, plováků, či odolných TUNDRA kol, díky nimž přistanete prakticky kdekoli. Autoři přinášejí v jediné instalaci více modelů a samozřejmě též verzí (v podobě cestovního i nákladního uspořádání interiéru letounu).

Vzhledem ke skutečnosti, že vývojáři v tomto případě předkládají již - v pořadí - třetí verzi tohoto unikátního stroje, můžete si být jistí, že "extended edition" je verze nejpokročilejší a svým zpracováním se tak řadí na samotný vrchol programování modulů letounů pro FSX a Prepar3D.

Základní nabídka instalace:

- 10 samostatných modelů
- DHC-6 100 a DHC-6 300
- lyžiny, tundra, klasika i plováky
- plně fotorealistická replika 3D exteriéru
- maximální úroveň 3D interaktivního kokpitu
- fotorealistické letové přístroje a systémy
- autentická výzva v podobě reálných postupů
- charakteristické odlišnosti jednotlivých verzí
- špičková fyzika letu
- model poškození!
- interakce palubního vybavení
- interakce provozní charakteristiky
- interakce spouštění i vypinání
- možnost využití reálných checklistů
- precizní zvuková složka
- autentická výbava Bendix/King
- externí možnost optimalizace simulátoru
- různorodé možnosti editace modelů
- flexibilní odezva centráže a zatížení
- samostatný paintkit
- livery manager - součástí instalace
- 11 samostatných modelů!!
- high-end model u každé verze!!
- plně interaktivní checklisty
- stoprocentní odezva pohonné jednotky
- detailní optimalizace grafiky
- vyčerpávající dokumentace a POH
- FSX a Prepar3D kompatibilní