ASA HS-1A Headset (náhlavní souprava)

 
 

Na High In The Sky doporučujeme ASA HS-1A především těm, kteří chtějí za své peníze získat kvalitní pasívní náhlavní soupravu s vynikajícími technickými parametry. Pokud si často pronajímáte letouny za účelem sportovního i rekreačního létání, popř. jste ve výcviku soukromého, obchodního pilota, tento typ náhlavní soupravy vám ušetří dost peněz. Kromě toho je ASA HS-1 žádán především v řadách soukromých pilotů. Výhoda této náhlavní soupravy spočívá též v možnosti vylepšení prostřednictvím volby gelových náušníků téhož výrobce, což komfort během delších přeletů rozhodně zvýší a v mnoha ohledech překoná i soudobé značky Sennheiser, David Clark.

Cena 5 363,64 Kč bez DPH
6 490 Kč    
Kód produktu 799
Kategorie Náhlavní soupravy
 

Americká společnost ASA dnes na trhu patří mezi celosvětové ikony zajímavého sortimentu pro všechny piloty všeobecného letectví. Z jejich nabídky máme k dispozici celou řadu zajímavých knižních publikací a také řadu doplňků pro navigaci. Dnes vám však nabízíme unikátní produkt společnosti ASA - letecká sluchátka, která se vyznačují nebývale kvalitním provedením, ideálním poslechem a také průzračnou modulací elektretového mikrofonu. Tento model doporučujeme především těm, kteří chtějí získat vysoce kvalitní letecká sluchátka a nechtějí investovat mnoho peněz. HS-1 se vyznačuje špičkovými technologiemi zaručující vysokou odolnost a velkou užitkovou hodnotu, kterou využijete prakticky v každém letounu. Vývoj tohoto modelu podléhal dlouholetým zkouškám a je navržen přímo experty z oblasti všeobecného letectví. Jedná se o jediný model, který společnost ASA svým zákazníkům nabízí a většina pilotů, kteří se stali majiteli modelu HS-1 nemá potřebu přecházet na jiný dražší model, neboť HS-1 poskytují dostatečný komfort jak během pilotního výcviku, tak také dlouhou dobu po něm. Kromě toho je na tento model poskytována DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA, což již samo o sobě prezentuje vysokou kvalitu provedení.

- náušní koncovky jsou z přizpůsobivé pěny značně eliminující dB
- špičkové vestavěné reproduktory zaručují čistý přenost signálu za každých podmínek
- pozlacené konektory jsou odolné vůči korozi a zaručují precizní konektivitu
- přepínač STEREO / MONO podporující všechny interkomy
- možnost nastavení hlasitosti pro každé ucho zvlášť (balanc)
- pěnová krytka mikrofonu součástí
- doživotní záruka!!!
- precizní zpracování 
- nastavení pro každou velikost hlavy
- flexibilní - inovativní "FLEX-BOOM MICROPHONE"
- možnost nástavby v podobě gelových náušníků!

Co na to piloti, kteří tento produkt dlouhou dobu používají?

"I love my HS-1! Great headset for the money. Very comfortable, good value for the new pilot or the seasoned one."

-Scott Gribble, Gig Harbor, WA

"This is one of the toughest headsets around. In March 1997, the home my flight instructor, another flying student and I were living in was struck by a tornado. Luckily, none of us were home at the time. My ASA headset was later found on the ground a couple of blocks away-in the rain and missing an ear seal! In the meantime, I had already purchased a Telex 5000E headset to replace my ASA HS-1. But after replacing the HS-1ear seals with gels, I found them more comfortable and better sounding than the Telex AND the David Clark I had recently borrowed. It is been 10 years since I went to the FBO and bought the cheapest headset I could find (my ASA HS-1). I never expected I will still be using them today. I may never need another headset."

(...Especially with the lifetime warranty.-Ed.)

-Ben Williams, Arkadelphia, Arkansas

ASA HS-1 na poli pasívních náhlavních souprav představuje předního výrobce pro všechny aktivní piloty, kteří nechtějí příliš investovat a zároveň chtějí získat vysoce efektivní, avšak cenově ideální náhlavní soupravu pro každodenní létání. Předností této značky je kromě ceny především vysoká odolnost - životnost produktu, na který se vztahuje doživotní záruka! Novinka v podobě ASA HS-1A přichází na trh s upraveným mikrofonem, který lze snadno přestavět do požadované polohy díky flexibilnímu "husímu krku", což je dnes ergonomický a zároveň technicky pokročilý trend u většiny náhlavních souprav předních výrobců. Podobně jako předchozí model AS HS-1 i tento ASA HS-1A umožňuje namísto pěnových náušníků zvolit komfortní gelové náušníky (v prodeji zvlášť).