PilotCom PRO GA

 
  • 1 z 2
 
PilotCom PRO není levný, avšak výsledný efekt je jen těžko srovnatelný s klasickým formátem náhlavní soupravy s náušníky. Navíc je jisté že 34 gramů na hlavě prakticky nepocítíte a pro delší lety si tento typ náhlavní soupravy rozhodně oblíbíte. Nemusíte se soustředit na každou relaci zvlášť, můžete se spolehnout na to, že zachytíte i ty relace, se kterými byste u většiny soudobých klasických náhlavních souprav měli problémy. Jakmile si zvyknete na zcela odlišný formát, většinou se ke klasickému typu pasívní náhlavní soupravy již nebudete chtít vracet. Zkušenosti pilotů jsou všeobecně pozitivní nejen díky kompaktnímu formátu a minimální hmotnosti, ale právě i díky technologii zajišťující bezproblémový poslech.
Cena 7 842,98 Kč bez DPH
9 490,01 Kč    
Kód produktu 1232
Kategorie Náhlavní soupravy
 

PilotCom PRO GA je typ náhlavní soupravy, jenž bývá často spojován se zcela jiným typem ergonomie náhlavních souprav určených pro pilotáž letounů. Zatímco někteří piloti dávají přednost klasickému typu náhlavní soupravy, jiní, náročnější piloti zkoušejí i jiné alternativy na trhu za účelem získání co možná největšího komfortu během letu. PilotCom PRO GA je defacto alternativou k proslulé značce Clarity Aloft, jenž před několika lety způsobila na trhu technologickou revoluci právě v oblasti uvedení zcela odlišného formátu pasívní lehké náhlavní soupravy (classic - v roce 2004) pro každodenní létání bez náušníků. Typ headsetu se vyznačuje vysokým stupněm pasívního odhlučnění a současně špičkovým řešením zachycení zvukových vln s minimální námahou rozeznat a zachytit i tu komunikaci, která je např. méně či skoro vůbec čitelná. Sluchátko je totiž v případě levého i pravého ucha vloženo přímo do zevního ucha sluchovodu, čímž se automaticky docílí jak vysoká míra pasívního odhlučnění, tak i maximální citlivost snadného zachycení relace.

Technologie náhlavních souprav tohoto typu je často využívána u těch pilotů, kteří preferují ergonomický komfort, minimální hmotnost náhlavní soupravy (v tomto případě pouze 34g) a hlavně maximální jistotu poslechu. Svým způsobem, i z vlastního testování mohu potvrdit, že je tento typ náhlavní soupravy vhodný pro ty, kteří trpí horším poslechem z důvodu minimálního, či vyššího stupně nedoslýchavostí zejména v případě vysokých tónů. Pokud jsou "horší poslech", periodické prohlídky audiometrie při obnově průkazu zdravotní způsobilosti vaší tzv. "noční můrou" a častokrát, nejen v letadle, cítíte, že uši někdy poslouchají jen to, co sami chtějí, zavedením sluchátek přímo do zvukovodu (zevního ucha) dokážete vyřešit váš problém během letové činnosti...a číst i tu komunkaci, kterou klasickým formáte pasívní náhlavní soupravy stěží zachytíte.

 

- špičková ergnomie
- maximální komfort poslechu
- vhodné pro nedoslýchavé piloty
- značný stupeň pasívního odhlučnění
- dva typy ucpávek *
- * zaoblený tvar
- * trojúhelníková příruba
- invididuální ucpávky na objednávku!
- snadná údržba - včetně hygieny
- pouze 34 g
- standardní konektory (PJ055, PJ068)
- elektretový stavitelný mikrofon
- vhodné pro jakoukoli velikost hlavy
- vhodné pro jakoukoli velikost zvukovodu
- dodávka rozdílných typů ucpávek součástí
- přenosná brašna

PilotCom PRO GA je vysoce ergonomický typ náhlavní soupravy pro náročné piloty vyžadující maximální účinek poslechu bez námahy a ztráty koncentrace. Pasívní odhlučnění je plně dostačující pro jakýkoli typ pohonné jednotky a nejčastěji se používá v oblasti sportovního i cestovního typu létání na letounech všeobecného letectví i ULL. Pokud se tedy nechcete tahat s těžším typem náhlavní soupravy, popř. uši neposlouchají, tak jak by měly a navíc chcete zůstat u klasického typu pasívní náhlavní soupravy, zkuste alternativní řešení.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.