Elite Pilot GenView/Navigational database UPDATE

 
 
Elite Pilot GenView/Navigational database update je softwarová nástavba pro majitele IFR letového simulátoru Elite Pilot v8. Datová dávka je kompatibilní pouze se 3D OPEN GL akcelerovaným prostředím scenérie třídy GenView a týká se pouze jednoho příslušného regionu. V případě, že používáte např. jeden region (např. EUNE), softwarovou nástavbou budete aktualizovat kompletní výseč příslušného regionu EUNE. V případě, že vlastníte více regionů/oblastí GenView, je zapotřebí aktualizaci navigační databázi zakoupit pro každý region zvlášť. Pokud máte zájem o aktualizaci navigační databáze, nezapomeňte při objednávce do pole "poznámka" vepsat unikátní licenční číslo majitele software Elite Pilot v8. Softwarovou nástavbu dodáváme výhradně na datovém nosiči DVD. Z důvodu většího objemu dat není možné distribuovat update elektronickou cestou (např. e-mailem).
Cena 2 388,43 Kč bez DPH
2 890 Kč    
Kód produktu 927
Kategorie Navigace
 

V případě, že používáte profesionální IFR letový simulátor Elite Pilot v 8 (ve všech verzích) a jste majitelem i GenView scenérie (např. EUNE regionu, jehož součástí je i Česká republika) a žádáte aktuální Jeppesen navigační databázi, objednejte si nejaktuálnější dostupnou verzi obsahující jak úpravy regionu GenView z hlediska grafických a topografických souvislostí, tak také plnohodnotnou nástavbu navigační databáze Jeppesen. Data, jež jsou součástí této nástavby dodáváme vždy POSLEDNÍ/AKTUÁLNÍ a nejsou starší než 6 měsíců. Update navigační databáze Jeppesen se vyplatí především reálným pilotům IFR létající IFR na nejvyšší možné simulované úrovni za účelem reálné přípravy.

Kompatibilní s verzemi Elite Pilot v8, vyžaduje scenérie typu GenView (area/region) - např. EUNE,  update se týká pouze jednoho regionu (např. EUNE),  data jsou aktuální (ne starší než 6 měsíců), softwarová nástavba obsahuje i topografické úpravy GenView 3D enginu, dodáváme výhradně na datových nosičích DVD, vyžadujeme unikátní sériové licenční číslo software Elite Pilot v8 *.

*
Update vyžaduje unikátní licenční číslo majitele software Elite Pilot v8 (nezáleží na tom, jak vybavenou verzi používáte). Při objednávce tedy nezapomeňte do poznámky pro nás, napsat Vaši licenci originálního programu Elite Pilot v8.