ASA CX-2 Pathfinder

 
 
ASA CX-2 Pathfinder je vhodný pro každý typ letounu bez ohledu na kategorii a výkonnost. Výhoda CX-2 předznamenává především urychlení všech výpočtů a snadný postup během řešení složitějších úloh. Individuální skripty poskytující více dat současně během řešení klíčových subjektů letového plánu jsou srozumitelné i pro uživatele mechanických počítadel.
Cena 2 024,79 Kč bez DPH
2 450 Kč    
Kód produktu 1082
Kategorie Navigační počítadla
 

ASA CX-2 Pathfinder Flight Computer exceluje v možnostech elektronických výpočtů týkající se podrobného plánování každého letu. Lze jej však využít i za účelem běžných výpočtů a konverzí. Klasické E6-B mechanické počítadlo v elektronické podobě používají především ti, kteří preferují elektronické pomůcky namísto mechanických a CX-2 Pathfinder dokáže základní i pokročilé výpočty spojené s letem vyřešit během zlomku vteřiny a navíc snadným způsobem. V základním uspořádání nabízí vstupní miniklávesnice pro zadávání dat až 34 samostatných funkcí poskytujících až 40 aviatických kalkulací - včetně managementu centráže a paliva. Podrobnosti níže:

- rozsáhlý počet aviatických výpočtů
- ergonomická konstrukce
- jednoduché intuitivní ovládání
- rozměrný dobře čitelný displej
- UTC / LOCAL čas + stopky
- konverze jednotek
- řetězové (ve sledu) řešení úloh (výpočtů)
- interaktivní fce
- 4x AAA baterie součástí balení
- 5 let záruka!

 

ASA CX-2 Pathfinder představuje moderní elektronický způsob výpočtů pro plánování a provedení každého letu. Kromě běžných typických fcí jsou k dispozici i uměle vytvořené skripty řešení úloh ve sledu, což usnadňuje postup zejména když přecházíte z mechanického počítadla na elektronické. Z letových výpočtů můžeme zmínit např. následující možnosti:

- TAS
- GS
- kts / mach
- management paliva
- převodní výška
- převody kursů
- čas / rychlost / vzdálenost
- komponenty složky větru
- klouzavost
- centráž
- konverze jednotek
- stopky
- čas (UTC/LOCAL)

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.