Airbus A300 Series: Sim-Flying Guide

 
  • 1 z 8
 

Lepší knihu neznáme. Pokud létáte s Airbusem na simulátoru,  tato publikace je přesně to, co potřebujete pro to, abyste pochopili napoprvé úplně vše. Naučte se pilotovat Airbus jediným správným způsobem! Mike Ray je na simulátorovém nebi zárukou jediného detailního a přímočarého zdroje pro studium pilotáže dopravních letadel a tato publikace je toho dalším důkazem. Publikace je též vhodná pro defaultní Airbus (FS), avšak add-ony a pokročlejší platformy jsou doporučovány už hlavně kvůli detailnímu výkladu použití MCDU.

Cena 2 513,04 Kč bez DPH
2 890 Kč    
Kód produktu 613
Kategorie Pilot-Shop
 

Soudobé add-ony dopravních letadel pro Microsoft Flight Simulator jsou velmi propracované a velmi složité z hlediska osobního přístupu. Každý takový add-on dnes vyžaduje spoustu času na to, abychom se seznámili s kompletní úrovní procedurální automatizované pilotáže. Ne každý z nás je absolventem ATPL, ne každý dokáže napoprvé ládovat palubní počítač, využít možností související s automatickým přistáním, konfigurací autopilota, globální navigace. Simulátory jsou tak složité, že jejich manuál dnes čítá stovky stran. Přitom však stačí přímočarý výklad k tomu, aby s Airbusem dokázal vzlétnout i naprostý laik. Mike Ray - kapitán dopravních letounů napsal již několik publikací směřující výhradně k simulovaným platformám dopravních letadel. Jeho další klasika představuje tištěnou publikaci přinášející stoprocentně funkční výklad o tom, jak létat s Airbusem. Nemusíte znát skoro nic k tomu, abyste po přečtení této knihy dokázali Airbus ovládat přesně takovým způsobem, jak jej ovládají skuteční dopravní piloti. A to je důležité: najít takový zdroj informací, na který se můžete spolehnout. Je to kniha o létání, o procedurální pilotáži Airbusu na simulátoru FS 2004 a FSX a je vhodná jak pro komerční add-ony, tak dostupný freeware. Záleží jen na vás, jaký typ letounu zvolíte pro simulaci Airbusu. V případě, že jste zvolili ten, který lze považovat za seriózní (např. z naší nabídky bychom mohli doporučit Airbus Series Volume I: Deluxe Edition), pak tuto knihu budete určitě potřebovat. Pilotáž Airbusu se od známé pilotáže Boeingu liší prakticky ve všem a to především kvůli sofistikovanému palubnímu vybavení, MCDU, EFIS, ND, FCU). Zajímají vás všechny fáze pilotáže včetně ládování palubního počítače? Mike Ray dokáže odpovědět na všechny vaše otázky. Pokud létáte Airbus a chcete se dozvědět úplně všechno, tato publikace je přesně pro vás.

  • špičkový přímočarý výklad
  • srozumitelné nákresy, fotografie
  • procedurální pilotáž od A - Z
  • výklad "ládování" palubního počítače
  • 200 stran
  • barevný tisk v kroužkové vazbě

 

To je ve skutečnosti pouze zlomek toho, co kniha v praxi nabízí. Seznámíte se se vším v konkrétní formě. Pokud chcete vědět, jak probíhá pilotáž Airbusu, používáte soudobé komerční add-ony, anebo preferujete nějaký vhodný freewareový produkt, tato publikace vás nemůže zklamat. Lepší kniha na trhu pro všechny simulátorové piloty neexistuje. Fly By Wire, MCDU a hlavně kompletní využití automatizace letu, je přesně to, co dnes Airbus představuje v praktickém provozu. Přechod z Boeingu na Airbus je pro každého pilota v počátcích velmi frustrující. Zíksání typovky s využitím simulované verze pro FS 2004 a FSX, se zdá být dnes jedním z nejefektivnějších řešení, která se dnes nabízí za nejnižší možnou cenu. Titul doporučujeme jak naprostým začátečníkům, tak laikům. Vzhledem k obsahu může být také vhodný pro všechny profesionální piloty chystající se na rozdílovou zkoušku pro Airbus. Titul je zejména určen všem příznivcům zdařilých add-onů Airbusů pro FSX a P3D. Pokud se např. chystáte na typovku Airbusu, počáteční studium na simulátoru ve spojení s  touto publikací "nakopne" vaši kariéru tím nejjednodušším a nejrychlejším možným způsobem.