ATS-MODULAR ELITE 86

 
  • 1 z 5
 
Vhodný typ jednoduchého stojanu pro provoz desktopové simulace na PC. Maximální míra stability a celkově vynikající úroveň dílenského zpracování zajistí dlouhodobou životnost a spokojenost bez ohledu na to, jaký typ letecké simulace, či jakou konfiguraci leteckých ovladačů na simulátoru používáte. Jedná se o zakázkovou výrobu s možností libovolných úprav dle požadavků zákazníka za příplatek.
Cena 35 000 Kč bez DPH
42 350 Kč    
Kód produktu 1466
Kategorie Šasi, stojany
 

ATS-MODULAR ELITE 86 je nový typ stojanu pro provoz desktopové letecké simulace. Hlavní výhoda stojanu spočívá v možnostech modulárních řešení včetně možností přizpůsobit jednotlivé části dispozicím příslušného interiéru. Ačkoliv je stojan poměrně jednoduchý, dílenské zpracování odpovídá nejvyšší možné kvalitě zpracování včetně volby povrchové úpravy (laku). Stojan je navržený za účelem maximální míry stability (nejedná se o nic lehkého), stojany tohoto druhu dosahují hmotnosti 30-60 kg. Tím je ovšem zachována maximální míra stability prakticky v jakékoli části stojanu, což je nutné zejména v případě, kdy stojan osadíte leteckými ovladači vyžadující přišroubování k základové desce. Tento trend je patrný např. v případě výrobce Thrustmaster (HOTAS Warthog). Pokud se však např. rozhodnete používat tento stojan právě s tímto robustním HOTASEM, není třeba jostick ani plynovou páku přišroubovat k základové desce polohovatelných ramen. Stabilita a rozložení hmotnosti po celé délce je zajištěna přesnými výpočty rozložení hmotnosti bez ohledu na typ a volbu ovladače. To byl zejména primární cíl - maximální míra stability při jakémkoli typu manévru s jakýmkoli typem ovladače, který položíte jak na základny posuvných ramen, tak na základnu stolové desky.

Stojan, ačkoliv je určený zejména pro provoz desktopové letecké simulace, je vhodným doplňkem pracovny i pro jinou činnost (např. práce na PC). Jedná se o modulární řešení, jehož součástí mohou být samostatně oddělitelné prvky ať již modifikované v závislosti na přání zákazníka, či přídavné moduly pro specifickou činnost (např. mod s ramenem a základnou ve sytylu "knipl mezi nohy"), či samostatné rameno pro uchycení beranů, které kromě přichycení k desce stolu může být posunuto dále od stolu na samostatném polohovatelném - otočném nosníku. Záleží pouze na zákazníkovi, zda si bude přát tuto základní verzi, anebo zda si bude přát více modifikací již hotového výrobku, či specifické vlastnosti nad rámec tohoto základu (včetně volby otěru, síly, ale i barvy stolové desky, popř. barvy kovových dílů. Finální typ laku lze rovněž přizpůsobit individuálním přáním. Základ je navržen na ergonometrii se zachováním optimální cenové relace s DPH. A tento základ se pro potřeby desktopové letecké simulace osvědčuje bez ohledu na to, jaký typ simulátoru doma létáte. Nosnost je v běžném provozu letecké simulace s jakýmkoli typem leteckých ovladačů, či TV techniky prakticky bez omezení.

- vhodný typ stojanu pro provoz desktopové letecké simulace
- odnímatelná polohovatelná ramena
- otočné nosníky (přizpůsobení ergonomie)
- otočné základny (přizpůsobení ergonomie)
- navrženo pro maximální míru stability
- navrženo za účelem využití jakýchkoli typů ovladačů
- navrženo za účelem využití jakéhokoli typu simulátoru
- navrženo za účelem využití jakéhokoli typu (velikosti) TV, obrazovky
- kvalitní dílenské zpracování
- kombinace kovu a dřeva
- zesílené vymezovací spoje za účelem dlouhodobé životnosti
- polohovatelný design otočných ramen (nosníků se základnami)
- odnímatelná otočná ramena (možnost využít pouze "stůl")

Hlavní výhody:

- ergonomie
- stabilita 
- není nutné šroubovat ovladače k základnám nosníků !!!
- polohovatelnost otočných ramen i základen
- možnost volby finální povrchové úpravy (barva)
- možnost volby přídavných modulů (ramen)
- možnost přizpůsobit stojan individuálnímu prostoru interiéru
- možnost přizpůsobit stojan individuálním požadavkům klienta
- přídavné moduly v prodeji zvlášť (bude následovat)
- možnost využití pro domácí potřebu
- možnost využití v leteckých školách, klubech
- možnost využití i pro jiné účely (pracovní)
- podpora/kompatibilita všech výrobců leteckých ovladačů včetně avioniky

!!! Samostatné mody v prodeji zvlášť (volejte 776 209 582), postupně budou uvedeny na webu) !!!

Rozměry: 900 x 600 x 65 cm
Hmotnost: 15+ kg

 

Informace pro uživatele leteckých ovladačů různorodých výrobců:

Stojan byl navržen za účelem !okamžitého použití! jakýchkoli typů ovladačů předních výrobců leteckých ovladačů. Testovány byly různorodé konfigurace z dílny ELITE, CH PRODUCTS, SAITEK, THRUSTMASTER, MICROSOFT, VRINSIGHT. Tzv. celokovové konfigurace ovladačů v uspořádání HOTAS nevyžadují přišroubování k základnám nosníků - maximální míra stability zůstává zachována i v případě hotasu WARTHOG z dílny Thrustmastster (jednoduše stačí položit knipl a plynovou páku na základny otočných nosníků a můžete začít létat, nicméně základny se šroubením pro Warthog i jiné typy ovladačů jsou možné za příplatek). Obě otočná odnímatelná ramena včetně základen lze kombinovat dle potřeby, rovněž je možné vyměnit levou stranu za pravou a najít nejoptimálnější polohu otočného ramene i základny nejen pro ovladače, ale např. též pro samostatné avionické moduly (např. z dílny SAITEK, VRINSIGHT, ELITE).