CustomBuild AC08 Motorsport RIG

 
 • 1 z 23
 

Precizní ergonomické řešení pro virtuální motorsport na nejvyšší možné úrovni zaměřující se zejména na nejnáročnější online ligové závodění a každodenní trénink. Konstrukce a příslušenství bylo navrženo za účelem okamžitého osazení ovladači, které máte k dispozici včetně TV, či tříkanálového zobrazení monitorů, vibrační, či pohyblivé platformy. Při výrobě jsme mysleli na celistvou ergonomii usazení jezdce takovým způsobem, aby bylo na simulátoru možné využít jakoukoli techniku jízdy. Vzhledem k celokovové konstrukci a poměrně objemnému příslušenství, toto zboží nezasíláme na dobírku (můžeme však zajistit dopravu až do domu včetně instalace v místě určení - sjednáno nad rámec tohoto produktu). Výhoda řešení spočívá též v možnosti postavit diametrálně odlišnou konstrukci splňující individuální přání zákazníka v závislosti na jeho vlastním hardwarovém vybavení, či dispozicích interiéru. Upozorňujeme, že veškeré externí periferie (volant, pedály, řadící páka) je možné na této konstrukci připevnit klasickým šroubením (u těch periferií, které jsou určeny pro domácí kokpity) a v tomto případě doporučujeme tento produkt používat např. se značkami FANATEC, THRUSTMASTER (např. T500 RS), LOGITECH (např. G25 a G27), ECCI (např. Trackstar 6000), apod. Omlouváme se za to, že kabely na obrazové příloze nejsou součástí organizéru - fota pořízena ve spěchu a v amatérských podmínkách (průběžně se pokusíme aktualzovat).

Cena 33 380,17 Kč bez DPH
40 390 Kč    
Kód produktu 1326
Kategorie Šasi, stojany
 

AC-08 je dílensky zpracované šasi s nástavbami, určenými pro ergonomické řešení virtuálního motorsportu - tedy simulátorů s automotivní tématikou. Aktuálně je virtuální motorsport na velmi vysoké úrovni na celém světě a stále si získává oblibu mezi fanoušky všech věkových kategorií. Celá řada simulátorů zaměřující se na reálnou fyziku i online závodění, dnes nabízí nevšední zážitek jak laikům, tak i profesionálním jezdcům. Pokud je motorsport i vaším koníčkem a věnujete se ještě navíc online závodění na vyšší úrovni, s největší pravděpodobností kladete důraz i na váš domácí závodní kokpit, který by nabídl maximální ergonomickou úroveň jezdce za účelem podání co možná nejlepších a současně konzistentních výkonů. Pokud jste si tedy již zakoupili volant a pedály, možná též řadící páku a přemýšlíte, že sezení u stolu není to pravé ořechové, AC-08 byl navržen přesně podle požadavků jezdců, kteří se virtuálním motorsportem zabývají již déle než 10-15 let. Někteří z našich kolegů - jezdců závodí i v reálném světě a v důsledku toho jsme při výrobě tohoto šasi kladli důraz na co možná nejvyšší úroveň stability, odolnosti, variability směřující do „organizace vlastního kokpitu" a také variability směřující do využití prémiových značek hardwarových periferií volantů s pedály včetně dalšího příslušenství. Při výrobě jsme zúročili vlastní zkušenosti při konstrukci vyšších úrovní leteckých simulátorů značky ELITE (zvolili jsme stejně odolné a trvanlivé materiály).

Upzorňujeme na to, že se v tomto případě nejedná o šasi, které lze porovnávat s běžnými komerčními typy produktů (např. playseat, Obutto), které jsou běžně k mání na internetu a zasílají se na dobírku. Výrobek, který nabízíme byl vyroben profesionálními konstruktéry takovým způsobem, aby splnil i nejnáročnější požadavky uživatele. V důsledku toho se jedná o konstrukci, jež je rovněž připravena na další postupné modulární rozšíření - ať již v podobě vibrační platformy, či v podobě kompletní pohyblivé platformy. Současně s tímto šasi je v ceně obsažen i samostatný stojan pro jakýkoli typ HD TV (na velikosti úhlopříčky nezáleží!) a rovněž je tento stojan možné využít i pro tří-kanálové zobrazení výhledu z kabiny vozu, tak jak je zvykem v případě výkonnostního online ježdění. Součástí cenové relace je tedy jak samostatná konstrukce obsahující sedačku a přidružené prvky související s montáží volantu, pedálů i řadící páky, tak také samostatný stojan pro externí zobrazení výhledu z kokpitu. Stojan lze samozřejmě libovolně polohovat a docílit tak naprosto přesné výšky i vzdálenosti v závislosti na požadavcích nastavení FOV.


Součástí ceny je následující:

 

 • modulární konstrukce
 • okamžitá možnost pevné montáže volantu
 • okamžitá možnost pevné montáže pedálů
 • okamžitá možnost pevné montáže řadící páky
 • ergonomická autosedačka (polohovatelná)
 • upgrade pro Buttkicker Gamer 2, či jiný typ
 • upgrade pro D-BOX (3 i více aktuátorů)
 • samostatný TV stojan
 • motážní VESA kit včetně držáku
 • organizér kabelů
 • montážní kit (šroubení) pro konstrukci, TV i TV stojan
 • libovolná povrchová úprava na přání zákazníka (barva laku)
 • libovolné přizpůsobení konstrukce vlastním požadavkům
 • libovolné přizpůsobení konstrukce vlastnímu vybavení (volant s pedály)
 • individuální řešení a přizpůsobení na přání zákazníka (v závislosti na požadavcích!)


Konstrukce šasi umožňuje následující ergonomické řešení:

 • nastavení vzdálenosti sedačky (sedáku)
 • nastavení opěrné části sedačky
 • nastavení vzdálenosti pedálů
 • nastavení výšky a vzdálenosti volantu
 • možnost nastavení řadičky vpravo i vlevo
 • přímá podpora sekvenční či h-pattern řadičky
 • možnost osazení řadičiky zevnitř, či zvenku šasi (ergonomie!)
 • možnost připojení periferie Buttkicker Gamer 2
 • možnost okamžitého připojení pohyblivé platformy D-BOX
 • přímá podpora 3+ samostatných aktuátorů (D-BOX)

 

Samostatnou součástí (v ceně) je stojan pro TV i monitory:

 • jako nezávislý oddělený díl
 • možnost nastavení vzdálenosti stojanu TV
 • možnost nastavení výšky umístění TV
 • podpora prakticky jakékoli TV včetně velikosti úhlopříčky
 • možnost instalace tříkanálového zobrazení i s využitím monitorů
 • ergonomie stojanu v součinu s výpočty FOV

Výhoda řešení a dílenského zpracování:

Výhoda řešení AC-08 spočívá především ve znalosti problematiky reálných požadavků na ergonomii při řízení závodního vozu, či sériově vyráběného vozu (upgrade pro přímou podporu diametrálně odlišné ergonomie v případě monopostů na vyžádání jako mod za příplatek). Dílenské zpracování bylo navrženo takovým způsobem, aby dokázalo zvládnout a zároveň uspokojit jakýkoli typ techniky jízdy (včetně podpory heel & toe) s využitím tří samostatných pedálů. Při výrobě jsme mysleli na všechny detailní atributy kladoucí důraz na celkově špičkové - ergonomicky vyladěné usazení jezdce bez ohledu na výšku, či hmotnost. Součástí cenové relace je komplexní „plug & play" řešení umožňující prakticky okamžité ježdění bez nutnosti kupovat zvlášť sedačku, či stojan pro TV. Jedná se o výrobek, u kterého se můžete spolehnout na precizní dílenské zpracování a vysokou odolnost a tuhost zaručující maximální komfort i v případě nešetrného zacházení s pedály či volantem podporující náročnou zětnou vazbu (FF). Při výrobě šasi jsme kladli důraz na požadavek, aby bylo možné tuto konstrukci používat zejména s prémiovými značkami výrobců volantů a pedálů (FANATEC, THRUSTMASTER, LOGITECH, ECCI, DSD včetně dalších méně známých privátních prémiových výrobců třetích stran zasahující různé mody určené pro virtuální motorsport).

Vzhledem k profesionální konstrukci i náročným požadavkům na kvalitu, ergonomii i určení, je tento typ periferie určen pro hardcore příznivce motorsportu pěstující nejčastěji následující platformy simulátorů: iRacing, Project Cars, Assetto Corsa, Live For Speed, Gran Turismo 6, rFactor, rFactor2, atd...Je však možné toto řešení doporučit i arkádovějším titulům jak pro PC, tak i pro herní konzoly včetně PS4 a XBOX ONE.

Komplexní řešení je možné vidět u nás v Praze (nutné dohodnout předem na čísle 776 209 582 nebo e-mailu: info@highinthesky.cz s možností bezplatné demo jízdy na jednom z výše uvedených simulátorů). Díky tomu, že je výrobek vyráběn zde v České republice (v Praze), nabízíme všem zákazníkům i diametrálně odlišná (decentnější) řešení, která by obstála jak nižší pořizovací cenou, tak i speciálními požadavky na interiér. Na přání jsme schopni dodat i jakýkoli typ hardware na klíč včetně volantů, pedálů, řadících pák, displejů, popř. Celých počítačů včetně instalací a optimalizací jednotlivých simulátorů.