Airport Amsterdam (X-Plane 10)

 
  • 1 z 7
 
Amsterdam Schiphol je pro X-Plane 10 prozatím nejatraktivnější scenérií letiště, kterou lze dnes pořídit. Překvapí vysoká míra detailů se zachováním naprůměrné hodnoty FPS. Hardwarové požadavky: X-Plane 10, Windows XP/Vista/7, Mac, Linux, Procesor: 2,0 GHz Core 2 Duo, RAM: 2048 MB, VRAM: 256 MB, DirectX: 9.0c nebo vyšší.
Cena 1 231,40 Kč bez DPH
1 490 Kč    
Kód produktu 1096
Kategorie Scenérie
 

Letiště Amsterdam je jedním z nejmodernějších letišť v Evropě. Zároveň se jedná o nejníže položené letiště Evropy a z hlediska dopravy o jedno z nejrušnějších a nejvytíženějších letišť. Amsterdam je jako letiště významným uzlem pro cestující do zahraničí a také domácí základnou společnosti KLM. Vzhledem k vytížení je letiště opatřeno špičkovou infrastrukturou v podobě nabízených služeb. Letiště Schiphol se nachází jen 16 km jihozápadně od Amsterdamu. Součástí vysoce frekventovaného letiště je z hlediska přepravy osob zajištěno vynikající silniční i vlakové spojení včetně autobusů. Amsterdam je jako letiště mezinárodním uzlem a působí na něm defacto všechny nejvýznamější letecké společnosti v Evropě. K nabízeným službám letiště patří rozsáhlá síť restaurací, obchodů i bank. Speciální letištní služby jsou poskytovány nejen obchodním cestujícím, lidem cestujícím za účelem dovolených, ale také zde najdete mnoho příjemných služeb poskytovaných rodinám s dětmi. Letiště Schiphol je tak považováno za nejmodernější v celém svém pojetí a součástí je samozřejmě i proslulé "See Buy Fly" obchodní centrum se světovými značkami, kde můžete nakoupit s osvobozením DPH.

Toto letiště máme možnost instalovat do FSX a nyní nám vývojáři nabízí verzi pro X-Plane 10 a to téměř v identické podobě. I v tomto případě se jedná o scenérii, která byla navržena s ohledem na aktuální podobu letiště Schiphol. Spolehnout se tedy můžete na maximální počet detailů, autentické textury všech budov, VPD a také řadu speciálních efektů kódovaných exkluzívně pro X-Plane 10. Opět -  zejména noční vzlety a přistání působí zcela autentickým dojmem. Kromě reálné podoby letiště bylo v tomto případě užito též mnoho samostatných statických i dynamických objektů utvářející autentický letištní provoz a odbavení.

- autentická podoba letiště Schiphol
- velmi rozsáhlé přilehlé okolí letiště
- zemský terén ve vysokém rozlišení
- fotorealistické textury VPD
- fotorealistické textury všech objektů
- reálné návěsti
- nový terminál součástí
- speciální grafické efekty
- reálné efekty osvětlení
- reálný letištní i letový provoz
- animované skripty (hangáry)
- speciální noční scenérie
- výtečná optimalizace
- vydatná dokumentace

Amsterdam Schiphol pro X-Plane 10 exceluje jak počtem detailů, tak především "životem" na letišti při zachování nadprůměrné hodnoty FPS. Téměř všechny textury, které byly použity pro tuto scenérii byly pořízeny z reálných leteckých snímků a tak se během příletů a odletů můžete spolehnout na zcela autentickou podobu zemského terénu i vzdáleného okolí letiště. I v tomto případě se vývojáři zaměřili zejména též na noční grafické efekty výrazně obohacující autenticitu každého vzletu i přistání.