Airport Bern - Belp X

 
  • 1 z 20
 
Microsoft Flight Simulator X (SP2 nebo Acceleration Expansion Pack X, Windows XP/Vista/7/8, 2.66 GHz procesor, 2GB RAM, 256 MB VRAM, 1.2 GB volného prostoru na pevném disku.
Cena 1 231,40 Kč bez DPH
1 490 Kč    
Kód produktu 1375
Kategorie Scenérie
 

Bern - Belp X (LSZB) je letištní destinací hlavního města Bern ve Švýcarsku. Letiště se nachází 10 km jižně od města. Ačkoliv si tuto destinaci, podobně jako i jiné samostatné scenérie letišť Švýcarska nejlépe užijete se scenérií Switzerland Professional X, scenérii je možné instalovat i do základu FSX. Titul je výhradně kompatibilní pouze s verzí Microsoft Flight Simulator X. Letiště LSZB se těší též širokému zájmu leteckých společností z celé Evropy, které nabízejí celou řadu linkových letů právě z této destinace. Mezi hlavní společnosti působící na LSZB patří. Darwin Airline, Air France, flybe, Cirrus Airlines, Lufthansa, Sky Work Airlines. Létá se do Barcelony, na letiště Berlin-Schoenefeld, do Rotterdamu, ale také na další destinace: Paris Orly, Hamburg, Gatwick, Muenchen, Manchester. Během léta patří mezi nejvytíženější cílové destinace např. Korzika, Elba, Sardínie, Palma.

Flight Simulator X nabízí maximálně detailní předlohu skutečné destinace LSZB v co možná nejvyšším počtu zastoupených detailů. Všechny letištní budovy jsou ve 3D s plně fotorealistickými texturami a to včetně řídící věže. Rovněž se můžete spolehnout na stejně detailní přilehlé okolí zasahující i hlavní město Bern, spoustu dynamických i statických objektů, význačných bodů v terénu. Letiště rozhodně nepatří mezi náročné destinace na FPS a je zasazeno do kráné krajiny Švýcarska, což nabízí značnou perspektivu IFR, ale zejména i lokálních VFR přeletů.

- detailní zosobnění letiště LSZB
- rozlehlé přilehlé okolí destinace
- význačné body v terénu
- AESLite kompatibilní
- pozemní textury z leteckých snímků
- pozemní textury v rozlišení 25cm/pixel
- noční scenérie a grafické efekty
- přímá podpora čtyř ročních období!
- snadné využití s FSX standardní scenérií
- ideální využití s titulem Switzerland PRO X
- bohatá elektronická dokumentace
- možnost tiskového výstupu mapových podkladů
- nenáročné na FPS
- výhradně FSX kompatibilní