Airport Duesseldorf (X-Plane 10)

 
  • 1 z 30
 
Reálný 3D model letiště BRD (Duesseldorf) pro X-Plane 10 nabízí vše podstatné a v případě celkového vizuálního dojmu i vysoké míry optimalizace se v tomto smyslu jedná o jedno z nejlepších letišť pro X-Plane 10. Hardwarové požadavky: X-Plane 10.11 nebo X-Plane 10 - Europe Edition, Windows XP (SP3)/ Vista /7 /8, Mac nebo Linux, 2.6 GHz Procesor (Dual Core i5/i7 procesor dopourčen), min. 512 MB VRAM (1GB nebo 2 GB doporučeny), 190 MB volného prostoru na HDD.
Cena 1 231,40 Kč bez DPH
1 490 Kč    
Kód produktu 1240
Kategorie Scenérie
 

Letiště Duesseldorf v Německu bylo špičkově přeneseno i do simulátoru X-Plane 10. X-Plane 10 vyžaduje více času na to, aby se výsledný "efekt" vysoce detailní scenérie letiště dostal na úroveň známou ze simulátoru FSX. Duesseldorf pro X-Plane 10 je tak jednou z příkladných scenérií obsahující kromě výtečné repliky reálné destinace také maximální počet 3D objektů v součinu s texturami zemského terénu ve vysokém rozlišení. Scenérii na první pohled nerozeznáte od toho, co je zcela zřejmé v případě komerčních scenérií pro FSX a to je jistě s ohledem na možnosti X-Plane znatelný posun. Duesseldorf je třetím nejvýraznějším/nejdůležitějším letištěm Německa a současně též základnou dopravních společností Air Berlin a Lufthansa.

Letiště bylo vytvořeno týmem, který stojí za sérií "German Airports" pro FSX a nová verze letiště Duesseldorf je defacto aktuální reálná předloha skutečného 3D modelu reálného letiště. Letiště nabízí celkem 107 parkovacích míst pro letouny všech kategorií - včetně A380. K tomu, aby byl efekt scenérie co možná nejvýraznější přispěly aktuální letecké snímky z roku 2012, zaručující jak maximálně věrné zemské textury (s fotoralistickým podtextem), tak také stoprocentně reálné - fotorealistické textury všech přilehlých 3D letištních objektů (budov). Tytéž detaily můžete pozorovat u VPD. Kromě letiště byl značně přepracován také 3D autogen poblíž letiště se snahou okolní prostředí pozvolna přizpůsobit téměř identické podobě letiště se snahou o nenásilné začlenění destinace do 3D prostředí X-Plane. V důsledku této vize jsou přílety a odlety z letiště naprosto autentické a zapadají do komplexního grafického prostředí simulátoru i z nejvzdálenějších příletových/odletových tras.

- detailní 3D model letiště
- aktuální podoba letiště
- fotorealistické textury zemského terénu
- fotorealistické textury 3D objektů
- detailní podoba VPD
- reálné osvětlení ALMS
- 3D vegetace 
- nově zbudované součástí letiště
- kompatibilní s AI letištním/letovým provozem
- autentické - reálné letové mapy
- bohatá dokumentace v tištěné i .PDF podobě
- výborná optimalizace

X-Plane 10 se všeobecně potýká s problémy vysokých detailů pozemních textur a první scenérie tohoto typu byly vždycky spíše lehčím odvarem toho, co známe z FSX. Časem se však vývojáři snaží z možností 3D prostředí X-Plane "vymáčknout" maximum i v tomto ohledu a kromě plně funkčního letiště začali vývojáři více dbát i na celkový estetický dojem vizualizace prostředí. Duesseldorf je jednou z příkladných ukázek této snahy.