Airport Hamburg (X-Plane 10)

 
  • 1 z 24
 
V případě simulace X-Plane 10 musíme přihlédnout do jisté míry k omezenější vizualizaci terénu, avšak současně musíme pochválit celou řadu špičkových grafických efektů, které příliš neovlivňují celkovou výkonnost animace (FPS). Zvýšeným počtem detailů v simulátoru X-Plane 10 vždy docílíme naprosto dynamické scenérie na zemi. Letiště Hamburg hodnotíme jako jakousi první vlaštovku opravdu profesionálně zhotovené scenérie pro aktuální verzi simulátoru výrazně se přibližující tomu, na co jsme zvyklí u FSX. Tento produkt uspokojí tedy i ty, kteří jsou nároční na celkovou vizualizaci letiště, jeho fotorealistickou podobu a naprosto přirozené zázemí okolní scenérie. Vynikajícího průběhu FPS docílíte i na průměrných počítačích pro X-Plane 10. Hardwarové požadavky: X-Plane 10, Windows XP(SP3)/Vista/7, Mac, Linux, 2,6 GHz Dual Core 2, 2 GB RAM, 512 MB VRAM (1024 MB doporučeno), 200 MB volného prostoru na pevném disku.
Cena 1 231,40 Kč bez DPH
1 490 Kč    
Kód produktu 1172
Kategorie Scenérie
 

Pro X-Plane 10 nyní máte možnost instalovat zatím zdaleka nejpokročilejší scenérii letiště - nejstarší letiště Německa (Hamburg-Fuhlsbuettel). Scenérie pro X-Plane 10 jsou mnohdy odkázáni na celkově nižší kvalitu textury zemského terénu (OPEN GL), což v konečném důsledku oproti scenériím FSX může někdy vypadat poněkud stroze. I technologie programování add-onů pro X-Plane 10 jdou kupředu a nové letiště Hamburg už od FSX na první pohled příliš nerozeznáte. V tomto případě se totiž autoři scenérie zejména zaměřili na fotorealistický terén a celkově vynikající vizualizaci zemského terénu v okolí letiště včetně VPD. Textury pro terén na zemi byly pořízeny z aktuálních leteckých snímků. Letiště je v tomto případě skutečnou replikou reálné předlohy i v případě 3D objektů, které rovněž obsahují plně fotorealistické textury budov. Samozřejmostí je plně funkční 3D ALMS letiště a návěsti na VPD. Letiště se od města Hamburg nachází ve vzdálenosti 8.5 km na severozápad. Letiště samotné bylo postaveno v roce 1911 a rozkládalo se tehdy na pozemku o rozloze 44 hektarů. V současnosti se letiště nachází na rozloze více než 570 hekarů. Z letiště operuje celkem 60 aerolinkových společností létající až do 115 různých destinací na celém světě. Mezi největší společnosti na tomto letišti lze počítat Lufthansu, Air France, Codor, Germanwings.

Pro maximalizaci vizuální simulované podoby letiště přispěl i individuálně navržený autogen čítající obrovské množství stromů přesně umístěných v závislosti na místopisných datech. Díky pokročilým vlastnostem provozu na pozemních komunikacích v simulátoru X-Plane, je i tato scenérie zasahující do vzdáleného okolí letiště protkána dynamickým provozem na pozemních komunikacích v podobě stovek aut. Samostatná noční scenérie působí obzvlášť efektivně právě díky dynamickým vlastnostem okolního terénu a provozu na letišti včetně nočních grafických efektů.

 

 

 

- aktuální podoba letiště Hamburg pro X-Plane 10
- plně fotorealistické textury zemského terénu
- všechny objekty a budovy na letišti ve 3D
- fotorealistické textury budov
- fotorealistické textury vozidel na letišti
- špičkové noční grafické efekty
- autentický výškový profil letiště
- plně funkční 3D ALMS
- plně funkční NAVAID´s + frekvence 
- originální - fotorealistické textury VPD
- autentické návěsti
- špičková optimalizace FPS
- detajilní dokumentace v .PDF

- možnost tiskového výstupu .PDF map