Airport London Heahtrow (X-Plane 10)

 
  • 1 z 16
 
Airport London Heahtrow dokazuje, že scenérie letišť pro X-Plane 10 mohou vypadat opravdu dobře. Ačkoliv se v praxi jedná o velmi rozsáhlé a detailní letiště, praxe v simulátoru se nemusíte obávat. Animace je dostatečně plynulá a to především díky precizní optimalizaci. Hardwarové požadavky: X-Plane 10.25, nebo vyšší, Windows XP / Vista / 7 / 8, Mac, Linux, MultiCore procesor (2.6 GH) nebo rychlejší, 3 GB volného prostoru na pevném disku, 4 GB RAM, CD-ROM nebo DVD-ROM, 3D grafický akcelerátor (alespoň 1GB VRAM).
Cena 1 314,05 Kč bez DPH
1 590 Kč    
Kód produktu 1425
Kategorie Scenérie
 

Doposud ještě nikdo nepředstavil tak detailní scenérii letiště pro X-Plane 10, jako je tomu právě v případě destinace London Heathrow. Scenérie je od základu naprogramována pro novou generaci X-Plane (tedy 64-bitovou stávající verzi) a na výsledné práci je to opravdu znát a to obzvlášť v tom případě, kdy máte solidní hardwarový základ. Pokud máte výkonný počítač, optimalizace nebude defacto zapotřebí. Neuvěřitelný počet detailů je shodný s tím, co před časem dokázala scenérie London Heathrow Xtended pro FSX a P3D. X-Plane verze není o nic horší, ba naopak. Právě tato scenérie vypadá naprosto báječně a optimalizace celého letiště je rovněž na velmi vysoké úrovni. Pokud je Heathrow přesně tím letištěm, které byste v simulátoru rádi měli v co možná nejvyšší kvalitě zpracování a navíc v aktualizované podobě současného letiště Heathrow, pak je tato scenérie tím nejlepším, co lze do X-Plane 10 dnes instalovat. Užijete si na ní spoustu zábavy jak s velkými letouny, tak s celou řadou oblíbených letounů GA.

Všech 5 terminálů je součástí, letištní provoz je plně animovaný, 3D modely budov od reálných fotografií prakticky nerozeznáte a letiště obsahuje všechny letištní budovy, které jsou součástí reálného letiště. Pozemní textury jsou zpracovány ve vysokém rozlišení - ve fotorealistické kvalitě a dosahují rozlišení až 30 cm / 1 pixel. Celkově se scenérie rozprostírá na ploše 42 km čtverečních a zasahuje i do přilehlé okolní scenérie letiště v naprosto přirozeném souladu s okolními (defaultními) texturami. Textury pozemních návěstí, VPD a 3D ALMS dotváří atmosféru letiště zejména během pojíždění a jak už je v případě X-Plane 10 zvykem, noční létání nabízí neuvěřitelný počet speciálních grafických efektů.

Letiště jsme testovali na našem vlastním výkonném počítači (báze i7 HITS PREMIUM+) obsahující dostatek paměti RAM a hlavně NVIDIA GTX 970 Extreme Edition! Tento počítač zvládne X-Plane 10 na plné detaily - včetně HDR a vyhlazování hran. V případě této scenérie nemusíme optimalizovat počet detailů.

- precizní zpodobnění scenérie London Heahtrow
- kompatibilní výhradně s X-Plane 10 
- 64-bitová podpora optimalizace a grafických efektů
- více než 42 km čtverečních plochy destinace
- přilehlé okolí na příletových i odletových tratích
- všechny letištní budovy součástí 3D + textury
- fotorealistické pozemní textury VPD
- 3D ALMS
- noční scenérie je skutečně vynikající
- precizní optimalizace (LOD)
- dostačující FPS i při zachování vysokého počtu detailů
- kompletní infrastruktura pozemního servisu
- nejaktuálnější podoba Heathrow
- letištní i letový provoz
- všech 5 terminálů
- detailní stínování scenérie !!
- ručně umístěné 3D objekty autogenu
- vynikající dokumentace

Médium PCCD ROM