Airport Toulouse X & X-Plane 10

 
  • 1 z 24
 
Hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator X (SP2, Acceleration Pack nebo Gold edice), Windows 7, Vista nebo XP, 3.0 GHz procesor (Dual Core doporučován), 2 GB RAM (4 GB doporučeno), 3D grafická karta (256 MB VRAM, avšak 512 MBdoporučeno), internetové připojení nutností pro registraci, 550 MB volného prostoru na pevném disku. Scenérie v této podobě sdružuje verzi pro Microsoft Flight Simulator X a X-Plane 10 Global. Scenérii tak lze instalovat do obou těchto simulátorů současně.
Cena 1 231,40 Kč bez DPH
1 490 Kč    
Kód produktu 1149
Kategorie Scenérie
 

 

Velkoměsto Toulouse leží na jihozápadě Francie a zaujímá důležité místo v regionu Midi-Pyrenejí. Město má více než 2000 let starou historii. Díky četným stavbám z červených cihel je Toulouse také nazýváno "la ville rose" (červené město). Mezinárodní letiště, které se nachází na předměstí Blagnac, bylo pojmenováno právě podle svého umístění: "Toulouse - Blagnac".

Letiště leží asi 7 km severozápadně od Toulouse. Díky přepravě cca. 6,5 miliónů pasažérů ročně je šestým největším letištěm země a slouží jako dopravní letiště pro Airbusy a ATR. Letiště Toulouse-Blagnac se vrylo mnohým do paměti díky historickým událostem v letectví - konaly se zde mezi jinými první lety (letounů Concorde a Airbus A380). Letiště představuje dvě paralelní dráhy (ILS CAT III) o délce 3000 a 3500 metrů.

Scenérie pro Microsoft Flight Simulator X a X-Plane 10 Global lze kvalitou vizualizace a počtem detailů snadno srovnávat např. s vydařeným letištěm EDDM. Osvětlení letiště je kompletně zpracováno ve 3D a pozemní textury jsou detailně vobrazeny s využitím leteckých snímků (v plné fotorealistické kvalitě). Scenérie podporuje též čtyři roční období a speciální efekty spojené s nočním osvětlením letiště. Letištní a letový provoz je plně kompatibilní se základním AI provozem simulátoru, avšak také plně kompatibilní s add-ony třetích stran (např. Ultimate Traffic 2, My Traffic, apod.).

POZN: Zejména instalace pro X-Plane 10 se vydařila nejen z důvodu počtu detailů, ale především též texturami zemského povrchu. Toulouse pro X-Plane 10 se tak stává pravděpodobně jedním z nejlepších add-onů letišť pro X-Plane 10.

 

- špičková scenérie letiště Toulouse
- kompatibilní s FSX
- vizualizace letiště a přilehlého okolí
- fotorealistické pozemní textury
- 3D osvětlení letiště
- kompletní infrastruktura všech budov
- fotorealistické textury budov
- podpora čtyř ročních období
- špičkově zpracovaná noční scenérie
- podpora AI provozu (default, add-ony)
- denní a noční textury jsou ve vysokém rozlišení
- podpora AESlite
- úplná podpora NAV/COM
- bohatá dokumentace 
- letové mapky
- výborná optimalizace FPS
- kompatibilní s FSX
- kompatibilní s X-Plane 10 Global