Airport Zurich (X-Plane 10)

 
  • 1 z 30
 
LZSH pro X-Plane 10 nezklame prakticky nikoho, neboť letiště samotné je graficky na nejvyšší možné úrovni. Po vzoru speciálních efektů X-Plane 10 (zejména během západu, východu slunce a v noci) byly do scenérie implementovány tyto speciální efekty s maximálním účinkem, takže vzlety a přistání za snížené dohlednosti, nebo v noci působí dramatickým a zcela realistickým dojmem. Jen je zapotřebí v simulátoru grafické detaily letiště nastavit na vyšší úroveň. Hardwarové požadavky X -Plane 10, Windows XP/Vista/7, Mac, Linux, Procesor: 2,6 GHz Dual Core, RAM: 2048 MB RAM, VRAM: 256 MB, DirectX: 9.0c nebo vyšší.
Cena 1 231,40 Kč bez DPH
1 490 Kč    
Kód produktu 1095
Kategorie Scenérie
 

Letiště Zurich se poměrně nedávno stalo jednou z nejlepších destinací pro Microsoft Flight Simulator X. Nyní přichází čas, kdy si tuto destinaci můžeme nainstalovat i do simulátoru X-Plane 10 v nebývale vysoké kvalitě zpracování. Letiště Zurich je největším letištěm ve Švýcarsku a nachází se 13 km serverne od centra Zurichu. Scenérie pro simulátor X-Plane nám ukazuje reálnou podobu letiště v současnosti včetně změn, které v uplynulých letech postihly stavební úpravy letiště včetně terminálů. Letiště je tak k dispozici v aktuální podobě a kromě téměř všech budov, jež jsou součástí reálného letiště, se vývojáři zaměřili také na reálnou podobu pojížděcích drah, vzletových drah návěstí a světelných systémů. To vše s podporou plně fotorealistických textur nezasahující pouze VPD, ale též právě i široké okolí kolem letiště. Scenérie tak ve vší podstatě nenásilně zapadá do okolního prostředí X-Plane 10 a výsledný produkt nabízí extrémně vysokou vizuální podobu letiště ve výtečné optimalizaci.

- autentická podoba letiště LSZH
- reálná podoba současnosti
- všechny letištní budovy a terminály
- zcela reálné zpodobnění VPD
- reálné umístění návěstí
- autentické světelné systémy
- specifické noční efekty!
- špičková optimalizace FPS
- tištěná dokumentace 
- kompatibilní s X-Plane 10

Letiště Zurich patří ve skutečnosti i v simulátorech mezi atraktivní destinace už jen díky úžasné scenérii. Pokud jste si oblíbili simulátor X-Plane 10 a rádi byste pro něj získali vysoce detailní scenérii letiště, Zurich je jasná volba, neboť graficky se jedná o mimořádný zážitek a navíc s nadprůměrnou hodnotou FPS.