Altenrhein X

 
  • 1 z 33
 
Microsoft Flight Simulator X (SP2), Windows XP/Vista/Win 7, procesor: 2.66 GHz, RAM: 2 GB, grafická karta: 256 MB. Kompatibilní též se scenérií Switzerland Professional X.
Cena 1 231,40 Kč bez DPH
1 490 Kč    
Kód produktu 1056
Kategorie Scenérie
 

Letiště ST. Gallen-Altenrhein vzniklo v roce 1926 díky společnosti Claude Dornier. Právě konstruktér Dornier se rozhodl v Alten Rhein postavit DO-X. Při této příležitosti založil toto letiště, které dodnes slouží jako hlavní brána do východního Švýcarska, Lichtensteinska a jižního Německa. Samotné letiště je zasazeno do krásné okolní scenérie a reprezentuje skutečné letiště v maximálních detailech fotorealistických textur. Prakticky všechny objekty letiště včetně ALMS jsou fotorealistické a k této skutečnosti přispělo více než 2000 pořízených fotografií. Letiště si tím získává maximálně autentický vzhled a to i v nejmenších detailech, které si dokážete představit. Totéž se týká pozemních textur, jež jsou naprogramovány ve vysokém rozlišení 50 cm / 1 pixel. Scenérie je rovněž kompatibilní s titulem Switzerland Professional X a také s komerčními add-ony letištního, letového provozu.

- autentická scenérie letiště St. Gallen-Altenrhein
- noční i denní textury (osvětlení v noci)
- 3D fotorealistické modely objektů 
- maximální úroveň detailů letištních budov
- statické i dynamické objekty
- ALMS
- letištní, letový provoz
- proměna textur v závislosti na ročním období
- statický Embraer 170
- zemský terén v rozlišení 50 cm / 1 pixel
- Switzerland Professional X kompatibilní
- výborná optimalizace FPS
- podpora tiskového výstupu (mapy, informace)
- FSX kompatibilní

Autentická podoba letiště St.Gallen-Altenrhein nabízí možnost seznámit se s reálnou podobou letiště, které dodnes patří mezi nejkrásnější letiště Švýcarska v bezprostřední blízkosti bodamského jezera.