Anchorage X

 
  • 1 z 17
 
Anchorage X je kompatibilní pouze s FSX a využívá všech typických vlastností umožňující FSX simulace včetně speciálních grafických detailů. K plynulému provozu na tomto letišti vám bude stačit FSX (oba service packy nutností), titul je kompatibilní s Windows XP(SP2), Windows Vista, Windows 7, vyžaduje 2,66 GHz Dual Core procesor, 2 GB operační paměti RAM a alespoň 512 MB na grafické kartě. Na pevném disku je nutné vyčlenit volný prostor o velikosti 3,5 GB.
Cena 1 231,40 Kč bez DPH
1 490 Kč    
Kód produktu 1065
Kategorie Scenérie
 

Letiště Teda STevense ANchorage (PANC) je nejvýznamnějším letištěm mezinárodních letů. Vedle asiatských a ruských leteckých společností na tuto destinaci přilétá německý Condor z letiště ve Frankfurtu (FRA) a švýcarskiý Edelweiss Air z letiště v Zurichu (ZRH) a to celé léto od května do září. Dříve na toto letiště létalo také občas LTU z letiště v Duesseldorfu (DUS). Komplexní obraz letiště Anchorage utváří společnost Alaska Airlines se svou četnou flotilou Boeingů 737, jsou zde však zastoupeny i jiné společnosti U.S.. PANC je také významnou spojkou nákladní přepravy (cargo) na trase Asie - USA. Kromě samotného letiště PANC v neuvěřitelně detailních proporcích, je součástí také individuálně zpracované jezero Lake Hood se svým významným a zároveň největším letištěm na vodní hladině. V letních dnech na vodní hladině startuje a přistává cca. 800 hydroplánů řešící lokální dopravu rybářů, turistů a dalších návštěvníků cestovního ruchu. V bezprostřední blízkosti Lake Hood najdete ještě jedno význačné lokální letiště Z41. Jedná se o nezpevněnou štěrkovou dráhu určenou zejména pro typické letouny z oblasti všeobecného letectví, jejichž podvozky jsou opatřeny TUNDRA koly určenými pro vzlety a přistání v divočině. Anchorage je ve vší podstatě ráj pro milovníky letectví, piloty a nyní nastává čas, kdy si tuto destinaci se všemi typickými vlastnostmi můžeme vyzkoušet na simulátoru FSX.

- vysoce detailní reprodukce Anchorage
- mnohostranné možnosti vzletů a přistání
- fotorealistické textury zemského terénu
- detailní zosobnění všech letištních budov
- autentická podoba letišť v přilehlém okolí
- detailní elevační charakteristika
- speciální grafické efekty (proměna denní doby)
- autentické osvětlení letiště
- ALMS systém (3D)
- individuálně zpracovaný autogen
- precizní zpracování VPD
- kompatibilní s AES
- vydatný tištěný i .PDF manuál
- možnost stažení elektronických mapek zdarma (www.airnav.com)
- perfektní optimalizace FPS

- výhradně FSX kompatibilní

Anchorage X lze v současné době považovat sice za další destinaci pro FSX, avšak díky povaze tohoto letiště se v tomto případě jedná o titul nabízející mnohem více možností. Obsah je skutečně vydatný a to nejen v případě samotné autentické podoby letiště Anchorage, ale též detailní až téměř fotorealistické vizualizace přilehlého okolí včetně letišť v této lokalitě, na kterých můžete vyzkoušet nejen plováky, ale např. i TUNDRA kola. Destinace se tak stává originální příležitostí pro vzlety a přistání jak dopravních letounů, tak i menších sportovních, turistických letadel a může se stát též vyhledávanou destinací pro testování nových add-onů letounů.