Approaching Innsbruck X

 
  • 1 z 40
 
Defacto nejpropracovanější evropské letiště, které má pro nás pro všechny největší význam nejen svou polohou, ale také obtížností příletů i odletů zejména za zhoršených podmínek IMC. Innsbruck je dnes pro nás na letovém simulátoru to samé, co kdysi znamenal Meigs Field v prvních verzích simulátoru. Pokud se zajímáte o Innsbruck, popř. jej navštěvujete i v reálném světě a chystáte se na tuto destinaci na malém sportovním letounu, tato scenérie vás dokonale připraví na reálnou zkušenost. Hardwarové požadavky nejsou vysoké: v případě instalace FSX verze doporučujeme: Microsoft Flight Simulator X (SP2 podmínkou), Windows XP / Vista/ Windows 7, Pentium 2 GHz (2Core Intel nebo vyšší procesor), 1 GB RAM (2 GB doporučeno), 256 MB grafika (512 MB doporučeno). Na pevném disku je nutné mít volný prostor o velikosti 480 MB. Požadavky pro verzi instalace do FS2004: Microsoft Flight Simulator 2004 (verze 9.1), Windows XP / Vista/ Windows 7, Pentium 2,6 GHz nebo vyšší, min. 1 GB RAM, 2 GB doporučeno, 256 MB grafika, doporučeno 512 MB a na pevném disku prostor o velikosti 560 MB.
Cena 1 231,40 Kč bez DPH
1 490 Kč    
Kód produktu 852
Kategorie Scenérie
 

Approaching Innsbruck X představuje novou detailní simulaci letiště Innsbruck v Rakousku a zároveň přináší neopakovatelné zážitky během příletů a odletů, neboť celé město včetně rozsáhlého přilehlého okolí je součástí v neuvěřitelných detailech, jež byly pořízeny z leteckých snímků. V tomto případě se jedná o komplexní scenérii Innsbrucku, tedy nejen letiště... Značně propropracované jsou také okolní alpské vrcholy, město, pozemní komunikace, celá topografická situace a provoz včetně individuálních 3D objektů, kterých je ve scenérii opravdu hodně. Z prvních záběrů můžete vypozorovat, že se v tomto případě skutečně jedná o něco zcela mimořádného a co je nejdůležitější? Innsbruck je jako samostatné letiště nepříliš náročné na hardware. Právě proto si autoři mohli dovolit více detailů i v přilehlém okolí této navštěvované destinace. Výsledkem je defacto plně interaktivní simulace letiště, avšak v zázemí detailně zobrazené scenérie Innsbrucku.

- stoprocentní replika LOWI
- letecké snímky
- čtvero ročních dob (textury)
- noční scenérie!
- dynamický provoz
- pozemní servis
- detáilní přilehlé okolí
- aktuální výškové proporce terénu
- optimalizováno pro AI provoz
- AES kompatibilita (od verze 2.06)
- plně kompatibilní s Austria PRO X
- animované světelné systémy VPD
- animované větrné pytle!
- LOJO helipord
- nemocniční heliport!
- AFCAD
- kompatibilní s FSX
- kompatpibilní s FS 2004

Approaching Innsbruck X je zajímavý i pro uživatele FS 2004, kteří mají nepochybně možnost instalace s plnými detaily statických i animovaných skriptů. Jak v případě FSX, tak také v případě FS 2004 se jedná defacto o tentýž zážitek, což rozhodně stojí za povšimnutí a z tohoto důvodu lze též tuto scenérii označit za nejdetailnější v současné době. Ačkoliv je letiště zejména v zimním čase velmi frekventované, neklade zvýšené požadavky na hardware - okolní terén totiž není nějak zvlášť náročný na hardware a letiště samotné rovněž nemá problémy s plynulostí animace. Je jisté, že lze tuto scenérii považovat za vhodnou jak pro létání s letouny GA, tak také pro létání na dopravních letounech komerčních add-onů.