Berlin Tegel X

 
  • 1 z 18
 
Hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator X ( SP2 nebo Acceleration Expansion Pack, Gold Edice, nebo též Steam edice a také P3D), Windows 7 / 8 / 10, Dual Core procesor podporující 3 GHz, přibližně 2,5 GB volného prostoru na pevném disku, 4 GB RAM (8 GB doporučujeme), 3D grafický akcelerátor (1GB vRAM).
Cena 1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč    
Kód produktu 1538
Kategorie Scenérie
 

Nová scenérie pro oblíbený simulátor FS je navíc kompatibilní prakticky se všemi dnes populárními platformami: Titul je možné instalovat do následujících simulátorů: Microsoft Flight Simulator X, Flight Simulator X: Steam Edition, Prepar3D (všechny verze). Jedná se o vysoce detailní scenérii letišť EDDT, TXL v nejnovější a současně nejaktuálnější podobě a to nejen v případě přesně znázorněné reálné předlohy letiště, ale též v souvislosti s technologickým pokrokem programování scenérií tohoto typu pro FS.

Scenérie vyniká naprosto přesným modelem letišť, špičkovými texturami ve vysokém rozlišení navíc s podporou dokonalé optimalizace FPS i na nepříliš výkonných počítačích. 3D ALMS systém osvětlení nabízí reálnou perspektivu příletů i odletů, včetně odbavení letounů všech kategorií. Součástí je též plně animovaný 3D vzdušný "pytel" znázorňující aktuální směr i sílu větru v naprosto dynamické podobě v závislosti na aktuálních povětrnostních podmínkách. Na letišti můžete pozorovat kromě všech typických 3D objektů, budov a terminálů také samostatné 3D statické i dynamické objekty, včetně např. cestujících, pozemního servisu, apod.. Okolní příletové i odletové trati včetně rušného provozu na příjezdových komunikacích jsou rovněž animovány - veškerý provoz je v dynamické podobě (v závislosti na denní době) plně animován. Nechybí ani přímá integrace textur podporujících čtyři roční období, integrace špičkové noční scenérie a spousta individuálních grafických efektů a nadstandardních animací.

Součástí následující obsah:

- detailní zosobnění destinací, EDDT, TXL
- plně kompatibilní s FSX, FSX SE, P3D
- podpora čtyř ročních období
- noční scenérie
- všechny budovy letiště součástí
- fotorealistické VPD
- fotorealistické textury přilehlého okolí
- animace rušného provozu na příjezdových komunikacích
- 3D statické i dynamické modely
- precizní optimalizace FPS
- 3D ALMS
- 3D větrný pytel
- skripty pozemního odbavení v rozličných animacích
- simulace "života" na letišti
- rozlišení textur 50 cm/1pixel
- AES kompatibilní
- individuálně navržený autogen zasahující do širokého okolí

Berlin Tegel X je univerzálním typem scenérie pro všechny soudobé oblíbené platformy typu "FS". Detailní zosobnění letiště oceníte nejen v základním FSX, ale též v FSX: Steam Edition, popř. ve všech soudobých verzích P3D. Překvapí vás počet detailů a současně též zcela nadstandardní průběh FPS. Doporučujeme zejména těm uživatelům, kteří preferují maximální realismus zpracování příslušné destinace v nejaktuálnější - zcela reálné podobě.

Médium DVD ROM