Friedrichshafen X

 
  • 1 z 36
 
Vynikající a vysoce detailní scenérie letiště Friedrichshafen (EDNY) určená pro obě platformy simulátorů FS (FSX + FS 2004). Hardwarové požadavky pro FSX: Microsoft Flight Simulator X (SP2, Acceleration Pack nebo Gold Edition), Windows 7, Vista nebo XP, 3.0 GHz procesor (Dual Core nebo Quad Core doporučován), 2 GB RAM (4 GB doporučeno), 3D grafický akcelerátor (256 MB - doporučeno 512 MB VRAM), volný prostor na pevném disku: 275 MB. Hardwarové požadavky pro FS 2004: Microsoft Flight Simulator 2004, Windows 7, Vista nebo XP, 3.0 GHz procesor, 2 GB RAM, 3D grafický akcelerátor (256 MB), volný prostor na pevném disku: 270 MB.
Cena 1 231,40 Kč bez DPH
1 490 Kč    
Kód produktu 1071
Kategorie Scenérie
 

O letiště Friedrichshafen pro Microsoft Flight Simulator X a Microsoft Flight Simulator 2004 byl značný zájem v samostatné nejaktuálnější soudobé podobě letiště. Původní verze scenérie vyšla jako součást titulu German Airports 1, avšak vývojáři se rozhodli přepracovat původní verzi a uvolnit ji v nejvyšší možné kvalitě jako zcela samostatnou scenérii pro obě platformy simulátorů. V tomto případě nezaostává ani verze pro FS 2004, takže pokud stále létáte FS 2004, můžete mít EDNY v nejvyšší možné kvalitě jako jednu z nejlepších samostatných scenérií letišť současnosti. Region Bodamského jezera lze považovat doslova za naprosto unikátní turistickou lokaci ležící na území tří států: Rakouska, Německa, Švýcarska. Zároveň se jedná o lokaci, která je hojně navštěvována prakticky po celý rok, neboť v každém ročním období nabízí tato oblast úžasnou přírodní i kulturní rozmanitost včetně sportovního vyžití. Vývojáři nám přinášejí maximálně realistickou kopii letiště Friedrichshafen v současné podobě a vzhledem k malebné okolní krajiny (vrcholky Alp tyčící se nad jezerem) působí letiště EDNY zcela "nadpřirozeným" dojmem. Již po prvním reálném příletu na tuto destinaci byste nejraději přesunuli Váš domov poblíž tohoto letiště. Nádherná krajina a nádherné letiště s nadstandardním servisem i vybavením. K tomu, aby scenérie vypadala z výšky pár tisíc stop, tak jako na zemi co možná nejvíce autenticky přispěly textury zemského terénu ve vysokém rozlišení, autentické textury 3D budov na letišti a hlavně též zcela přirozené zasazení letiště do okolní scenérie (letecké snímky). EDNY se tak může stát útočištěm jak pro dopravní lety, regionální lety, tak i všeobecné letectví a ULL. Právě toto letiště patří též často vyhledávanou destinací pro české piloty. Možnost seznámit se s EDNY v simulované podobě zkrátka nelze odmítnout.

- textury ve vysokém rozilšení 
- letecké snímky
- všechny 3D budovy na letišti
- ILS, VOR/DME, NDB, ATIS
- speciální grafické efekty
- speciální noční grafické efekty
- podpora čtyř ročních období
- originální podoba ALMS
- dynamické, statické objekty
- AES kompatibilní!
- detailní okolní scenérie
- FSX a FS 2004 kompatibilní
- vyčerpávající tištěná i elektronická dokumentace

Titul není náročný na hardware a přesto hýří neskutečným počtem detailů v obou verzích simulátoru. Pro mnoho virtuálních letců se tak EDNY na čas stane určitě výchozí destinací simulátoru, neboť letiště i okolní scenérie  spolu vytváří nezapomenutelné virtuální zážitky. Pokud jste se na EDNY vydali sami v roli PIC na některý z veletrhů Aero Expo, jistě mi dáte zapravdu, že na tento výlet se zkrátka nedá zapomenout.

V prodeji od března 2012!