German Airfields 11: Suedbayern X

 
  • 1 z 40
 
Vysoce propracovaná VFR scenérie Jižního Bavorska pro Microsoft Flight Simulator X. Hardwarové nároky jsou i dnes poměrně minimální: Microsoft Flight Simulator X (SP2, Acceleration Pack nebo Gold Edition), Windows XP/Vista/7, procesor (CPU): 3,0 GHz (Dual Core procesor doporučen), 2 GB RAM, grafická karta: 256 MB (512 MB doporučeno), DirectX 9.0c nebo vyšší verze, 600 MB volného prostoru na pevném disku.
Cena 1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč    
Kód produktu 1043
Kategorie Scenérie
 

Jižní Bavorsko pro simulátor FSX znamená příležitost si zalétat jak na menších letounech, tak i větších. Předně však tato nádherná scenérie představuje vyžití v motorovém a bezmotorovém sportovním létání a tomu odpovídá nejen obsah scenérie v podobě 12 autentických letišť, ale též detailní krajina obklopující tato letiště s možností naplánovat si řadu zajímavých letů VFR právě v této oblasti. Oblast lze rozdělit celkem na tři samostatně fungující celky: Švábsko, Dolní Bavorsko, Horní Bavorsko.

Švábsko:

Švábsko tvoří jihozápad Bavorska, nám je nejznámější např. Augsburg, Lindau s Bodamským jezerem a např. též překrásné Algávské Alpy, které lze velmi rychle a levně z České republiky na malém letounu navštívit právě díky přilehlým malým letištím (Kempten, Memmingen).

Dolní Bavorsko:

Oblast se nachází na východě Německa, hraničí s ČR a Rakouskem. Známá jsou nám např. města Passau (Pasov), Regen, Freyung (např. města, která navštěvujeme v době adventních trhů).

Horní Bavorsko:


Jižněji položená část Bavorska charakteristická hlavně městy Mnichov, Ingolstadt a Garmisch-Partenkirchen.

- 12 detailně zpracovaných letišť Jižního Bavorska
- fotorealistické pozemní textury 
- čtvero ročních dob
- speciální grafické efekty (sníh i námraza zůstává na budovách)
- individuální AI letištní, letový provoz
- simulace AI "života" na malých letištích
- detailní dokumentace
- výborná optimalizace (FPS)
- možnost využít i vyššího počtu detailů
- vhodné pro bezmotorové i motorové létání
- vyhlídkové lety, sportovní létání
- výhradně FSX kompatibilní