German Airports 3: 2012 Edition X

 
  • 1 z 28
 
German Airports 3: 2012 Edition lze považovat za vysoce prestižní add-on pro Microsoft Flight Simulator 2004 a Microsoft Flight Simulator X. Získáváte hned několik letišť v nebývale vysoké kvalitě poukazující na současné možnosti programového kódu FS 2004 a FSX. Pokud žádáte opravdu detailní a vysoce kvalitní scenérii letišť, tato vás nemůže zklamat. Optimalizace je na nejvyšší možné úrovni i v případě FSX verze a nemusíte se obávat vyššího nastavení vyhlazování hran i anizotropního filtrování. Letiště jsou tak vhodná jak pro provoz GA, tak i letouny dopravní a regionální. Hardwarové nároky pro FSX: Microsoft Flight Simulator X (Acceleration Pack, SP2 nebo Gold edice, Windows XP(SP2), Windows Vista, Windows 7, 3 GHz procesor, (Dual Core doporučován), 2 GB RAM, VRAM: 256 MB (512 MB doporučeno), 1,2 GB volného prostoru na pevném disku! Hardwarové požadavky pro FS 2004: Microsoft Flight Simulator 2004, Windows XP / Vista / Windows 7 (aktuální service packy nutností!), 3 GHz procesor, 2 GB RAM, VRAM: 256 MB, 1 GB volného prostoru na pevném disku.
Cena 1 066,12 Kč bez DPH
1 290 Kč    
Kód produktu 1099
Kategorie Scenérie
 

German Airports se jako titul proslavil již od prvních verzí FS, pro které se začaly vytvářet scenérie letišť. S každou novou verzí této série nám vývojáři předkládají spoustu inovací v podobě technologicky vysoce pokročilé scenérie letišť zaměřující se zejména na zachycení i těch nejmenších detailů. German Airports 3 v nejaktuálnější edici 2012 tak v praxi představuje jednu z nejpokročilejších scenérií pro Microsoft Flight Simulator 2004 a Microsoft Flight Simulator X. Výhoda German Airports spočívá v tom, že lze tuto scenérii instalovat do obou simulátoru a zároveň nám přináší více letišť za tutéž cenu, což může být zejména atraktivní pro ty uživatele, kteří chtějí získat "víc za míň" a to ještě v nejvyšší možné kvalitě.

Prakticky vše, co je součástí reálných letišť, je obsahem i v této scenérii. Okolní scenérie se samotnými destinacemi dokonale splývá, což je zaručeno právě individuálním osazením autogenu a všech 3D objektů na letišti i v přilehlém okolí letiště. Samotné VPD jsou zpracovány ve fotorealistické kvalitě a totéž platí též o texturách zemského povrchu, návěstích. Nechybí ani podrobně zpracované světelné systémy a hlavně též interaktivní a statické objekty, procesy odbavení a pozemní servis, což výrazně zesiluje atmosféru během spouštění, pojíždění, vzletů a přistání (Dynamic Airport Enhancement). Letištní i letový provoz je součástí v detailní podobě a plně spolupracuje též s add-ony třetích stran (tzv. "traffic" tituly), které můžete do simulátoru instalovat samostatně. Plně interaktivní je i provoz vozidel na okolních komunikacích.

Součástí scenérie jsou následující letiště:

- Hamburg
- Bremen
- Berlin - Tegel
- Paderborn-Lippstadt
- Luebeck

Detailní fce scenérie:


- aktualizované verze letišť (2012)
- fotorealistické pozemní textury (0.5 m / pixel)
- všechny 3D reálné budovy a objekty součástí!
- APIS (Aircraft Parking and INformation System)
- kompletní radionavigační vybavení (ILS, VOR/DME, NDB)
- včetně komunikačních frekvencí a ATIS
- speciální grafické efekty - zejména stínování scenérie!
- reálná podoba ALMS
- podpora čtyř ročních období
- letový / letištní provoz
- interaktivní skripty odbavení
- interaktivní skripty pozemního servisu
- součástí aktuální verze letištních map
- FSX a FS 2004 kompatibilní
- výtečná optimalizace!

Inovace edice 2012:

- optimalizace autogenu
- autentické prostředí letiště
- 3D autogen v individuální implementaci
- 3D osvětlení letišť
- AES
- reálné městské zástavby poblíž destinací
- vynikající zásah do optimalizace FPS