Klein Flugplaetze: Schweiz - TEIL 4

 
  • 1 z 30
 
Unikátní příležitost instalace švýcarských regionálních - sportovních letišť. Ještě lepší s využitím samostatného titulu Switzerland Professional X. Vhodné pro příznivce GA, ULL a online slety virtuálních pilotů. Hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator X (SP2 nebo Acceleration Pack ), Windows XP/Vista/Win 7, Procesor: min. 2.66 GHz (Dual Core doporučován), RAM: min 2 GB, VRAM: min. 256 MB (512 MB doporučeno), HDD: 320 MB volného prostoru na pevném disku.
Cena 1 066,12 Kč bez DPH
1 290 Kč    
Kód produktu 1112
Kategorie Scenérie
 

Pokud máte rádi Švýcarsko, konečně se nabízí možnost instalace malých regionálních letišť západního Švýcarska pro Microsoft Flight Simulator X. Scenérie představuje vysoce detailní kolekci letišť, která typicky poukazují na to, jak krásné je létání nad Švýcarskou krajinou v zázemí malých sportovních letišť. Pokud jste navíc majiteli samostatné scenérie Switzerland Professional X, létáte téměř nad autentickým prostředím v maximální fotorealistické kvalitě. Titul je možné instalovat do FSX i bez samostatné scenérie Switzerland Professional X, avšak jisté je, že právě samostatná scenérie + tento add-on dokáže maximálně zaujmout jak počtem detailů, tak samozřejmě zcela reálnou vizualizací skutečné podoby tamějších letišť. Produkt je zejména určen příznivcům všeobecného letectví, ULL a bezmotorového létání.

Součástí jsou následující letiště:

- Gruyére
- Ecuvillens
- Neuchatel
- Bex
- Bellechasse

Klíčová nabídka titulu:

- všechny 3D modely a zázemí fotorealistické!
- vysoké rozlišení pozemních textur (25 cm/1pixel)
- scenérie programována s využitím leteckých snímků
- automatická podpora letních a zimních textur
- neuvěřitelně detailní stavby - 3D budovy letišť
- letištní, letový provoz - interakce
- animované větrné pytle!
- široké zázemí letišť (včetně hotelů, historických památek, apod.)
- elektronické příletové a odletové VFR mapky (.PDF formát)
- špičková optimalizace
- výhradně FSX kompatibilní
- kompatibilní též s titulem Switzerland Professional X

Detaily všech letišť lze v mnoha ohledech srovnávat s tituly ORBX. Zejména se autorům konečně podařilo výrazně podpořit nejen fotorelistické pozemní textury a VPD, ale především též zcela autentické fotorealistické textury všech letištních budov a přilehlých objektů. Scenérie letišť tak působí autentickým dojmem nejen během vzletů a přistání, ale též během pojíždění. Vzhledem k vysokému počtu detailů na zemi, je scenérie vhodná též pro pořádání vyhlidkových letů, "online" sletů virtuálních pilotů, testováním malých sportovních letadel a kondiční létání v horském terénu včetně přeletů napříč Švýcarskem. Scenérie je optimalizována takovým způsobem, aby umožňovala zachování maximálního počtu detailů s optimální úrovní FPS. Doproučujeme i pro slabší počítače.