Maldives X

 
  • 1 z 18
 
Maldives X je další scenérií z produkce Aerosoftu, která byla naprogramována zejména za účelem efektní grafické stavby, nenáročného provozu i na slabších počítačích, abychom si mohli vychutnat větší počet detailů i mnoho různorodých grafických efektů. Jedná se zkrátka o lokální scenérii vhodnou pro relax, létání na letounech GA s plováky, popř. pro testování modelů letadel i vrtulníků a hlavně též vhodnou scenérií pro pořádání skupinových letů či nácviku akrobacie. Na této scenérii je zajímavé především to, že zaručuje vysoký počet detailů i grafických efektů se zachováním vynikajícího průběhu fps. Tím se stávají Maledivy pro simulátor FSX další detailní scenérií, u které si nemusíte tolik lámat hlavu se samotnou optimalizací. Jistým bonusem je perfektně zpracované mezinárodní letiště v Male, které rozhodně stojí za povšimnutí, vzlety i přistání. Pokud jste spokojeni s průběhem animace defaultní scenérie FSX, v tomto případě nebudete mít problém. Důležité je však vyčlenit 600 MB volného prostoru na pevném disku za účelem instalace.
Cena 1 231,40 Kč bez DPH
1 490 Kč    
Kód produktu 902
Kategorie Scenérie
 

Maledivská republika je ostrovním státem na jihu Asie (Indický oceán). Maledivy jsou defacto souostroví sestávající z devatenácti korálových atolů z celkového počtu 1196 ostrovů. Z ostrovů Maledivské republiky je však osídleno cca. 200 ostrovů. Zajímavým faktem je, že právě Maledivy jsou nejníže položeným státem světa a patří mezi často navštěvované turistické oblasti. Cílem této scenérie není stoprocentní replika skutečnosti a reprodukce všech samostatných ostrovů. Z hlediska vysokého počtu všech ostrovů i značné osídlenosti na více než dvoustech ostrovech je téměř nemožné tuto scenérii naprogramovat "se vším všudy". V důsledku toho se tedy musíme smířit s tím, že Maledivy v simulátoru FSX představují spíše exkurzi na nejdůležitější a nejvíce osídlené ostrovy, které jsou zpodobněny včetně samostatných 3D objektů (osídlení), pozemní infrastruktury, nočních textur, ale také letištního i letového provozu na známých letištích. Zejména hlavní město Male včetně mezinárodního letiště patří mezi nejlépe zpracované oblasti jednotlivých ostrovů. Aerosoft však nezapomněl také na zajímavé lokace z hlediska vyhlídkových letů a tak se tato scenérie může stát ideálním místem pro relaxaci "na plné detaily", kde nejčastěji využijete letounů s plováky, popř. vrtulníky pro nádherné létání nad tamějším prostředím se zárukou vynikajícího průběhu fps.

Hlavní směřování této scenérie sleduje efekt, graficky detailní a výborně optimalizovanou scenérii pro nenároční létání, testování letounů, síťové létání, neboť vzhledem k povaze této země je scenérie minimálně náročná na hardware počítače a to i v případě, že využijete většího počtu detailů. Pokud žádáte lokálně dokonale optimalizovanou scenérii spoustou míst k odhalování krás tamější oblasti i maximálně věrohodnou repliku mezinárodního letiště v Male, je tato scenérie určitě vhodná pro rozšíření simulátoru FSX.

- nejdůležitější ostrovy Malediv
- stoprocentní replika mezinárodního letiště v Male
- stovky lagun, ostrovů za účelem vyhlídkových letů
- turistická místa v reálné podobě
- vhodné pro letouny s plováky i vrtulníky
- vynikající průběh fps
- detailní tištěná mapa oblasti
- více než 4000 čtverečních kilometrů terénu
- speciální efekty FSX
- možnost létat na plné detaily
- kompatibilita výhradně s FSX