Mega Airport Lissabon v2.0 X

 
  • 1 z 15
 
Mega Airport Lissabon je vizitkou soudobých grafických možností FSX a P3D a ve verzi 2.0 nabízí spoustu inovací, z nichž nejvíce si ceníme fotorealistického vzhledu, HD textur se zachováním plynulé animace, špičkových grafických detailů v noci a hlavně též dynamických skriptů pozemního servisu s procesy odbavení dopravních letounů. Hardwarové požadavky: Windows XP / Vista / 7 / 8, FSX (SP2 nebo Acceleration Expansion Pack), Prepar3D (V1&V2), 3 GHz duální procesor, 2 GB RAM (4 GB doporučeno), 1,2 GB volného prostoru na pevném disku, 3D grafický akcelerátor (1024 MB VRAM, ovšem 2GB lze doporučit).
Cena 1 066,12 Kč bez DPH
1 290 Kč    
Kód produktu 1383
Kategorie Scenérie
 

Mega Airport LIssabon v2.0 navazuje na populární sérii produkce "mega airport" především moderními technologiemi zpracování scenérie letiště dle soudobých nejvyšších standardů pro FSX a Prepar3D. Ačkoliv se může zdát, že se na první pohled jedná pouze o další větší letiště pro FSX, opak je pravdou. S nároky uživatelů, kteří létají FSX, vzrůstají též požadavky na výslednou podobu produkce třetích stran a tím se samozřejmě stává každá nová scenérie pro FSX mnohem lepší než ta předchozí. S novými technologickými poznatky programování nad rámec možností SDK se navíc v případě význačných titulů častěji setkáváme s pokračováním daného titulu (tedy novou verzí) využívající právě spoustu nových programových inovací. Na výsledném titulu je tvrdá práce vývojářů znát a Mega Airport Lissabon v2.0 X je toho dalším dobrým příkladem. Mezinárodní letiště Lissabon je vlastně branou do Portugalska a současně též letištěm, které např. v roce odbavilo 140.000 letů a přepravilo více než 88.832 tun nákladu. Nepochybně se tak jedná o jedno z největších letišť jižní Evropy. Zároveň se jedná o významný uzel v letecké přepravě mezi a spojnici mezi Evropou a Brazílií.

Scenérie letiště (verze 2.0) je zpracována do nejmenších detailů a zároveň též představuje aktuální verzi tohoto letiště včetně všech modernizací, které na letišti můžete spatřit. Od letištních budov, přilehlé dopravní infrastruktury až po VPD a návěstidla, či světelné systémy, se dočkáte vynikajícího grafického zpracování vycházející hlavně z reálných leteckých snímků. Využití leteckých snímků si klade za cíl "posadit" scenérii letiště do terénu s maximální přesností a současně též s estetickým kontextem v souladu s přilehlým okolím. Fotorealita umožňuje, díky leteckým snímkům, lépe modelovat všechny pozemní textury na zemi ve vysokém rozlišení v autentickém zbarvení, ale též VPD a vzdálené okolí letiště. Pohled z ptačí perspektivy je tak mnohem autentičtější nejen na příletových a odletových cestách. Vzhledem ke členitému prostředí, opravdu vysokému počtu 3D objektů a fotorealistickým texturám se může zdát tato scenérie mnohem náročnější na FPS. Opak je pravdou. Nároky jsou shodné s tím, co např. dokáže předvést Mega Airport Muenchen X. Scenérie je tak výborně optimalizována i v případě zachování vyššího počtu detailů a užijete si ji tím pádem nejen na malých sportovních letounech, ale též na nejnáročnějších a nejsofistikovanějších add-onech současnosti (mj. P.M.D.G.). Instalace je kompatibilní s oběma formáty simulátorů a lze ji tedy bez problémů instalovat jak do FSX, tak P3D.

- noční a denní textury
- reálné letecké snímky (0.5 m/pixel)
- všechny letištní budovy součástí
- plně AI kompatibilní scenérie
- interaktivní procesy pozemního servisu
- fotorealistické textury 3D objektů
- stovky návěstí VPD
- nespočet statických a dynamických objektů
- RET systém
- AES kompatibilní
- kompatibilní s elevací SRTM (Portugal)
- kompatibilní s GEX A UTEX (Ultimate Terrain, Ground Environment)
- zcela nové textury pojížděcích drah a stojánek
- zemské textury ve vysokém rozlišení!
- reálné systémy ALMS
- AES lite pro dynamických letištní provoz vozidel
- nově zbudované úpravy terminálů (Terminal 1)
- inovace letištního zázemí (budovy, služby)
- pohotovost zásahových vozidel (např. hasičské vozy, apod.)