Mega Airport Oslo V2.0 X

 
  • 1 z 39
 
Mega Airport Oslo V2.0 představuje vrcholný typ HD scenérie pro FSX a Prepar3D. Právě v této scenérii můžete zažít spoustu nových technologických inovací zasahující nejen do spousty samostatných grafických efektů, ale též do výrazné podpory interakce reprezentující skutečně rušný život na letišti během odbavení. Zároveň však platí, že i přes vysoký počet detailů na zemi, zůstává animace během pojíždění, vzletů i přistání naprosto plynulá a FPS nečiní problémy i průměrnějším hardwarovým sestavám. Hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator X (SP2, Acceleration Pack nebo GOLD verze, kompatibilní též s Lockheed Martin Prepar3D (v1 nebo v2), Windows 8, 7, Vista nebo XP, 3.0 GHz procesor (Dual Core doporučován), 2 GB RAM (4 GB doporučeno), 3D grafický akcelerátor 256 MB (512 MB doporučeno), 550 MB volného prostoru na pevném disku.
Cena 1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč    
Kód produktu 1321
Kategorie Scenérie
 

Série Mega Airport představuje pro FSX ty nejlepší scenérie letišť. V praxi se jedná o detailní zosobnění význačných destinací světa reprezentující nejmenší detaily reálného světa (reálné destinace). Zároveň je nutné podotknout, že jsou tyto scenérie vždy dokonale optimalizovány a nekladou příliš vysoké hardwarové nároky na sestavu PC. MegaAirport Oslo nyní vychází v aktualizované podobě verze 2 obsahující celou řadu klíčových inovací - zejména v grafické a technologické rovině produkce.

Extrémní počet detailů zasahuje zejména úzkou specializaci vývojářů zaměřující se na detailní zpracování textur ve vysokém rozlišení a to jak pozemních textur, tak všech 3D letištních budov i návěstidel a světelných systémů, včetně všech VPD. Titul je kompatibilní s FSX a Prepar3D a textury ve vysokém rozlišení jsou fotorealistické. Zejména VPD na první pohled přinášejí mnohem vyšší rozlišení než je běžné. Nicméně slabší počítače se nemusí obávat možnost přímé volby textur v nižším rozlišení, neboť textury (2048) je možné aktivovat v případě, že počítač unese neporovnatelně vyšší rozlišení i kvalitu textury se zachováním plynulé animace. Součástí scenérie je též samostatná noční scenérie se spostou specifických grafických efektů. Oslo Gardermoen obsahuje všechny! 3D letištní budovy včetně kompletního vybavení letiště. K dispozici jsou i statické, či dynamické objekty včetně speciálních animací. Nechybí ani plně interaktivní interiér terminálu včetně animací. Samozřejmostí je podpora čtyř ročních obddobí, kompatiblita s letištním i letovým provozem komerčních add-onů.

- kompatiblní s FSX a Prepar3D
- vysoce detailní fotorealistické 3D modely budov
- fotorealistikcké textury
- vysoké rozlišení VPD
- extrémně realistická noční scenérie
- textury v nižším i nejvyšším rozlišení (2048)
- vysoce detailní přilehlé okolní budovy letiště
- statické i dynamické animační skripty
- animace AI pozemního servisu včetně odbavení
- AI provoz na pozemních příjezdových komunikacích
- plně interaktivní terminály (včetně animací interiéru!!)
- podpora čtyř ročních období
- kompatibilní s letištním i letovým provozem (add-ony)
- precizní optimalizace FPS 
- reálné 3D osvětlení letišť
- kompletní infrastruktura návěstidel