Mega Airport PRAGUE X

 
Akce Efekt lupa
  • 1 z 35
 
Autentická a vysoce kvalitně zpracovaná scenérie LKPR pro FSX a P3D včetně verze 2. Hardwarové nároky: Windows XP/Vista/7/8, FSX (SP2 nebo Acceleration Expansion Pack) / Prepar3D v1, anebo též V2, 3GHz Dual Core procesor, 2 GB RAM (4GB doporučujeme), 3D grafický chipset podporující 1024 MB (2GB doporučujeme).
Cena 1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč    
Kód produktu 1397
Kategorie Scenérie
 

MegaAirport Prague X je nová scenérie letiště Praha Ruzyně, dnes Václav Havel Airport Prague, představující nejaktuálnější produkci z dílny XHT-Labs. Scenérie je určena pro Microsoft Flight Simulator X a také P3D včetně v2. V praxi letecké simulace FS se jedná o extrémně přesnou reprodukci letiště v takovém počtu detailů, na který jsme zvyklí snad již jen z reálné podoby letiště a to jak z místa spotterských základen poblíž LKPR, tak také z místa PIC během příletů a odletů na této tuzemské destinaci. Součástí instalace není jen klasický výčet běžných funkcí typických pro sérii MegaAirport včetně toliko žádané dokonale odvedené práce v oblasti optimalizace titulu, ale také prémiéra nové fce v podobě prvku "Airport Controller" pocházející přímo z vývojářského studia XHT-Labs. Díky této fci se uživatelům nabízí možnost přímo ovlivňovat dynamické "jetways" přímo ovlivňovat pozemní servis na letišti, což ještě více podpoří autentičnost letištního provozu v době odbavení, pojíždění, vzletů, či přistání. LKPR je mezinárodní letiště, nachází se v České republice 10 km západně od centra hlavního města a jen v roce 2013 toto letiště odbavilo 11 milionů pasažérů. LKPR je též základnou ČSA a základnou známého přepravce Travel Service - včetně dceřinné společnosti SmartWings.

Na LKPR pro FSX a nyní též již pro P3D jsme čekali opravdu hodně dlouhou dobu. Od různých freewareových scenérií, které se po celou dobu potýkaly celou řadou nedostatků zejména v oblasti optimalizace, máme nyní konečně možnost nainstalovat na náš osobní počítač plně funkční LKPR ve vynikajícím FPS, podobně jako je tomu v případě dalších scenérií série MegaAirport. V tomto případě si však vývojáři XHT-Labs opravdu dali záležet a na výsledné práci je to velmi dobře patrné již z prvních záběrů. Rozhodujícím faktorem pro působivé ztvárnění letiště, je také jeho implementace do 3D prostředí FSX, zpodobnění VPD, návěstidel, fotorealistických textur přilehlých budov, ALMS systémů, ale hlavně též přilehlého okolí a význačných bodů v terénu na příletových a odletových tratích. V tomto směru působí tato scenérie v FSX naprosto přirozeně a v ČR máme tak k dispozici první kvalitně zpracované letiště a navíc mezinárodního významu a nutno poznamenat, že též na špičkové úrovni kvality programátorského umění českých vývojářů. Sami jsme pyšni na to, jakým způsobem se vývojáři XHT-Labs k výsledné práci postavili a jak trpělivě celé roky pracovali na tom, aby byl výsledek prakticky vzornou ukázkou možností FSX a P3D na poli komerčních add-onů kvalitních scenérií letišť.

Pokud podpoříme dílo českých vývojářů i přímým nákupem tohoto add-onu, rozhodně si můžeme být jisti, že z této produkce vzejdou další podobně kvalitní díla, která výrazně oživí v současné době nejrozšířenější a stále oblíbené letecké simulátory PC.

- špičková scenérie letiště LKPR
- prakticky všechny přilehlé budovy letiště
- fotorealistické textury 3D objektů
- technologicky pokročilé vlastnosti 3D grafiky
- autentické a vysoce přesvědčivé noční efekty scenérie
- autentické umístění všech objektů na zemi včetně návěstidel
- reálný vzhled i přesné textury VPD 
- ALMS systémy (včetně 3D struktury)
- celá řada doprovodných animačních struktur
- celá řada téměř skrytých animací (např. funkční rotace billboardů!)
- AI letištní provoz a dynamické prvky letištního provozu
- integrace umělé ingeligence (AI) pozemního servisu
- implementace procedur spojených s provozem za nízké dohlednosti
- plně funkční animace větrných pytlů (windsocks)
- implementace utility Airport Controller pro vyšší editace pozemního servisu
- dynamické jetways
- procesy odbavení v reálném čase dle reálných řádů
- přímá podpora PAPI
- kvalitní optimalizace FPS
- kompatibilní s FSX a P3D

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.