Mega Airport San Francisco X

 
  • 1 z 15
 
Microsoft Flight Simulator X (SP2) nebo FS 2004, Windows XP/Vista/7, Procesor: 2,0 GHz Core 2 Duo, RAM: 2048 MB RAM, grafická kartra: 256 MB, DirectX: 9.0c nebo vyšší verze. Ve vší podstatě se jedná o nejvěrohodnější podobu letiště KSFO pro letové simulátory FSX a FS 2004.
Cena 1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč    
Kód produktu 1054
Kategorie Scenérie
 

Mega Airport San Francisco je pro všechny příznivce simulátoru FSX a FS 2004 příležitostí seznámit se s reálnou podobou jednoho z nejvýznamějších letišť na světě. KSFO již od prvních verzí bylo často navštěvovanou destinací FS a nyní jej máme konečně v neuvěřitelně detailní podobě. Jedná se o jedno z největších letišť Severní Ameriky, které odbavilo více než 39 milionů pasažérů za rok 2010. Jedná se též o domovskou základnu United Airlines a Virgin America. Celé letiště je defacto reálnou podobou skutečné destinace KSFO a např. pozemní textury jsou naprogramovány s využitím reálných leteckých snímků.

- realistická podoba letiště KSFO
- fotorealistické textury
- maximálně detailní podoba 3D objektů
- letištní letový provoz
- AES kompatibilní
- denní i noční textury
- detailní ALMS
- reálné návěsti VPD
- interaktivní přilehlé okolí (provoz na komunikacích)
- kompletní zástavba 3D budov
- statické i dynamické objekty
- procedury odbavení
- aktuální podoba letiště KSFO (včetně podoby T2)
- detailní dokumentace
- bezproblémový průběh FPS
- kompatibilní s FS 2004 a FSX

 

Letiště KSFO pro Microsoft Flight Simulator X patří mezi nejlepší scenérie současnosti. Překvapeni budete jak mírou detailů, tak především výbornou optimalizací FPS. Scenérie je kompatibilní také se simulátorem FS 2004.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.