Mega Airport San Francisco X

 
  • 1 z 15
 
Microsoft Flight Simulator X (SP2) nebo FS 2004, Windows XP/Vista/7, Procesor: 2,0 GHz Core 2 Duo, RAM: 2048 MB RAM, grafická kartra: 256 MB, DirectX: 9.0c nebo vyšší verze. Ve vší podstatě se jedná o nejvěrohodnější podobu letiště KSFO pro letové simulátory FSX a FS 2004.
Cena 1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč    
Kód produktu 1054
Kategorie Scenérie
 

Mega Airport San Francisco je pro všechny příznivce simulátoru FSX a FS 2004 příležitostí seznámit se s reálnou podobou jednoho z nejvýznamějších letišť na světě. KSFO již od prvních verzí bylo často navštěvovanou destinací FS a nyní jej máme konečně v neuvěřitelně detailní podobě. Jedná se o jedno z největších letišť Severní Ameriky, které odbavilo více než 39 milionů pasažérů za rok 2010. Jedná se též o domovskou základnu United Airlines a Virgin America. Celé letiště je defacto reálnou podobou skutečné destinace KSFO a např. pozemní textury jsou naprogramovány s využitím reálných leteckých snímků.

- realistická podoba letiště KSFO
- fotorealistické textury
- maximálně detailní podoba 3D objektů
- letištní letový provoz
- AES kompatibilní
- denní i noční textury
- detailní ALMS
- reálné návěsti VPD
- interaktivní přilehlé okolí (provoz na komunikacích)
- kompletní zástavba 3D budov
- statické i dynamické objekty
- procedury odbavení
- aktuální podoba letiště KSFO (včetně podoby T2)
- detailní dokumentace
- bezproblémový průběh FPS
- kompatibilní s FS 2004 a FSX

 

Letiště KSFO pro Microsoft Flight Simulator X patří mezi nejlepší scenérie současnosti. Překvapeni budete jak mírou detailů, tak především výbornou optimalizací FPS. Scenérie je kompatibilní také se simulátorem FS 2004.