MegaAirport Amsterdam X

 
  • 1 z 38
 
Amsterdam Schiphol lze označit za jednu z nejatraktivnějších destinací pro FSX a FS 2004. Amsterdam jakožto evropský uzel je zároveň jasná volba pro uživatele dopravních letounů a právě toto letiště vás autentickým vzhledem a podrobnými sceénáři odbavení nadchne ze všech nejvíce. I když se jedná o rozsáhlý projekt, tisíce objektů a stovky animovaných skriptů, i tak lze konstatovat, že je Amsterdam Schiphol použitelný s minimální či částečnou optimalizací. Největší důraz byl rovněž kladen na reálný, přirozený vzhled letiště z ptačí perspektivy plně korespondující se zasazením do enginu FSX. Přílety a odlety jsou v důsledku podrobně zpracovaných textur na zemi i detailního vyobrazení VPD včetně simulovaných aspektů ALS vysoce dramatické a plně korespondující s realitou. Slabším počítačům doporučujeme instalaci do FS 2004. Pro FSX instalaci doporuřčujeme: FSX (SP2), Windows XP / Vista nebo W7, 3.0 GHz procesor - nejlépe Core2Duo, 2 GB RAM, 3D grafiku osazenou 256 MB (doporučováno je 512 MB), CD mechaniku, 300 MB na pevném disku. Pro FS 2004 doporučujeme: FS 2004 (včetně update 9.1), Windows 7, Vista nebo XP SP2, Pentium IV 2,6 GHz, 2 GB RAM, 3D osazenou 256 MB (opět je doporučováno 512 MB), 300 MB volného prostoru na pevném disku
Cena 1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč    
Kód produktu 895
Kategorie Scenérie
 

Letiště Amsterdam pro Microsoft Flight Simulator 2004 a Microsoft Flight Simulator X je jedním z nejmodernějších letišť v Evropě. Zároveň se jedná o nejníže položené letiště Evropy a z hlediska dopravy o jedno z nejrušnějších a nejvytíženějších letišť. Amsterdam je jako letiště významným uzlem pro cestující do zahraničí a také domácí základnou společnosti KLM. Vzhledem k vytížení je letiště opatřeno špičkovou infrastrukturou v podobě nabízených služeb. Letiště  Schiphol se nachází jen 16 km jihozápadně od Amsterdamu. Součástí vysoce frekventovaného letiště je z hlediska přepravy osob zajištěno vynikající silniční i vlakové spojení včetně autobusů. Amsterdam je jako letiště mezinárodním uzlem a působí na něm defacto všechny nejvýznamější letecké společnosti v Evropě. K nabízeným službám letiště patří rozsáhlá síť restaurací, obchodů i bank. Speciální letištní služby jsou poskytovány nejen obchodním cestujícím, lidem cestujícím za účelem dovolených, ale také zde najdete mnoho příjemných služeb poskytovaných rodinám s dětmi. Letiště Schiphol je tak považováno za nejmodernější v celém svém pojetí a součástí je samozřejmě i proslulé "See Buy Fly" obchodní centrum se světovými značkami, kde můžete nakoupit s osvobozením DPH.

Aerosoft nám předkládá unikátní repliku tohoto letiště se vším co nabízí z hlediska příletů, odletů i odbavení letounů všech třídních kategorií. V tomto případě se tedy můžete spolehnout jak na důslednou reprodukci VPD, tak také na servisní služby, jenž jsou do scenérie implementovány v plně interaktivní podobě. Samotné letiště je navíc zasazeno do fotorealistických pozemních textur, což výrazně povyšuje letiště ve smyslu přirozené a dokonalé vizualizace. Téměř každá budova letiště je vyvedena v nejmenších detailech a totéž platí i o reprodukci VPD včetně světelných systémů ALS. Titul je kompatibilní s oběma verzemi simulátoru a v případě, že vlastníte spíše průměrnou hardwarovou sestavu, instalace pro FS 2004 se pro vás stane jasně lepší volbou, neboť si můžete dovolit více zobrazných detailů. V případě FSX instalace není nutné u výkonnějších sestav znatelná optimalizace a v mnoha případech postačí jen vypnout vyhlazování hran (scenérie je tak velmi dobře optimalizována a zaměřuje se z hlediska optimalizace právě i na působení větších a komplexnějších dopravních letounů - včetně add-onů.

- téměr fotorealistická reprodukce letiště Amsterdam Schiphol
- fotorealistické pozemní textury
- individuální editace přilehlého okolí
- stoprocentně přírodní vizualizace / autentičnost
- interaktivní dynamické i statické objekty
- interaktivní posyktování letištních služeb
- fotorealistické textury všech 3D budov a objektů
- vysoce detailní implementace denní doby
- autentické měřítko i vzhled VPD
- kompletní infrastruktura ALS (3D)
- nespočet reálných animací
- procesy odbavení
- AES kompatibilní
- FS 2004 a FSX instalace
- optimální průběh FPS
- kompatibilní i s komerčními add-ony "traffic"

Médium PCCD ROM