MegaAirport Athen X

 
  • 1 z 23
 
Hardwarové požadavky pro FSX instalaci: Microsoft Flight Simulator X (Acceleration Pack, SP2 nebo Gold), Windows XP(SP2), Windows Vista, Windows 7, 8, 2,6 GHz procesor (Dual Core nebo vyšší doporučeno), 2 GB RAM, 256 MB VRAM (512 MB doporučeno), 600 MB volného prostoru na pevném disku. Hardwarové požadavky pro FS 2004: Microsoft Flight Simulator 2004 Windows XP / Vista / Windows 7, 8, 3 GHz procesor, 2 GB RAM, DX9 grafický akcelerátor - 256 MB.
Cena 1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč    
Kód produktu 1365
Kategorie Scenérie
 

Titul MegaAirport Athen X představuje nejnovější podobu letiště Athens Eleftherios Venizelos (LGAV) v podání FlyTampa, což představuje maximalizaci detailů i optimalizace současně. Titul je v podobě, tak jak jej můžete vidět na screenshotech plně kompatibilní jak s FSX, tak také s FS 2004. Instalace tedy obsahuje obě verze současně. Zároveň je tento produkt označen za prémiový titul zejména kvůli tomu, že pochází právě z dílny proslulých vývojářů FlyTampa. FlyTampa je v tomto případě garancí zaměřující se současně na zcela autentický vzhled textur ve vysokém rozlišení, vysoký počet detailů zasahující jak samotné letiště, tak i přilehlé okolí a to vše v naprosto plynulé animaci dosahující snadno na 60 fps na nadprůměrných počítačových sestavách. Scenérie navíc z ptačí perspektivy navozuje dokonalou vizualizaci 3D prostoru a textury zemského povrchu, ale i VPD jsou nejen ve vysokém rozlišení, obsahují autentické detaily multitextury, což je dobře vidět hlavně na povrchu RWY.

 

- autentická scenérie LGAV
- maximalizace počtu detailů
- detailní letiště i přilehlé okolí
- všechny 3D budovy součástí
- 3D význačné body v terénu
- animované skripty letiště (odbavení)
- animovaný pozemní servis letiště
- rychlé vykreslování terénu nízko nad zemí
- grafické efekty (stínování, reflexe)
- 3D vegetace včetně trávy
- fotorealistické okolí letiště
- multitexturovaný povrch VPD
- kompatibilní s AES
- detailní dokumentace
- mapové podklady
- kompatibilní s FSX
- kompatibilní s FS 2004
- dokonalá optimalizace FPS

MegaAirport Athens X lze řadit jednoznačně mezi nejzdařilejší tituly této série zasahující navíc velmi zajímavou destinaci. FlyTampa v tomto případě klade po vzoru všech předchozích titulů hlavní důraz na autentickou vizualizaci scenérie a integrace do prostředí FS 2004 a FSX tak na první pohled působí velmi reálně. Díky dokonalé optimalizaci a dynamické podobě pozemního servisu včetně odbavení, je toto letiště též žádaným artiklem pro pilotáž dopravních letounů.