MegaAirport Barcelona X

 
  • 1 z 20
 
V případě instalace pro FSX je nutné minimum následující: FSX (SP2 nutností), Windows XP, Vista, W7 kompatibilní (včetně 32-bit/64-bit instalace), 3.0 GHz procesor (Core 2 Duo doporučeno), 2GB RAM, 3D grafický akcelerátor 256 MB (doporučeno 512 MB), .net Framwork 3.5 nebo vyšší verze, 250 MB volného prostoru na HDD. Pro instalaci do FSX je v tomto případě vyžadováno internetové připojení!!! Pro instalaci do FS 2004 je nutností FS 2004 (update 9.1), Windows XP, Vista, W7 (včetně podpory 32-bit/64-bitové instalace), 2.6 GHz procesor, 2 GB RAM, 3D grafický akcelerátor 256 MB, 220 MB volného prostoru na pevném disku.
Cena 1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč    
Kód produktu 916
Kategorie Scenérie
 

MegaAirport Barcelona je plně kompatibilní scenérie letiště plně kompatibilní s oběma platformami simulátorů (FS 2004 a FSX). Po úspěšném titulu reprezentující letiště Madrid-Barajas a Palma de Mallorca je právě Barcelona druhým největším letištěm Španělska. Během léta 2009 byl navíc na tomto letišti vybudován zcela nový terminál (T1). Zapotřebí je zdůraznit, že tento add-on k aktivaci vyžaduje internetové připojení (pouze verze FSX).

MegaAirport Barcelona po vzoru předchozích scenérií této oblíbené série přináší unikátní design pozemních textur v podobě autentických reálných leteckých snímků, které jsou dodatečně jen minimálně editovány za účelem co možná nejautentičtější podoby terénu na příletových i odletových trasách. Téměř všechny letištní budovy jsou reprezentovány ve 3D a obsahují navíc fotorealistické textury ve vysokém rozlišení. Dynamické skripty v podobě pozemního servisu a letištního provozu (i mimo VPD) jsou též součástí této scenérie. Letiště tedy žije svým vlastním životem. Pokud navíc často létáte s dopravními letouny, v této scenérii se můžete spolehnout na všechny typické vlastnosti moderního add-onu letiště. Kromě vysokého počtu detailů, fotorealistických textur zemského terénu a autentického vzhledu VPD a návěstí, se můžete také spolehnout na optimální průběh FPS, což je právě v případě série MegaAirport hlavním kladem jak pro verzi FSX, tak i pro FS 2004.

- téměř všechny letištní budovy jako samostatné 3D objekty
- plně fotorealistické textury budov
- reálné letecké snímky
- autentická podoba zemského terénu
- fotorealistický podtext VPD
- dynamické objekty
- detailní denní i samostatná noční scenérie
- autentická reprodukce ALMS
- plně kompatibilní s letištním i letovým provozem
- ... včetně add-onů třetích stran
- stovky pojížděcích drah a návěstí dle originálního plánu
- procesy odbavení
- pozemní servis
- možnost instalace statických objektů (za účelem zvýšení fps)
- UTX scenérie podporovány (Ultimate Terrain, Ground Environment)
- dokonalá optimalizace FPS
- plně kompatibilní s FSX a FS 2004
- kompatibilita s AES
- tištěný manuál, AENA mapky součástí