MegaAirport Berlin-Brandenburg X

 
  • 1 z 19
 
Berlin-Brandenburg pro FSX a Prepar3D se stane jednou z nejžádanějších destinací série MegaAirport zejména kvůli scenérii, ve které se nachází a též novému letišti jež plně odpovídá reálné podobě letiště v dynamické podobě bez kompromisů. Na této scenérii oceníte současně jak vysoký počet detailů, shodu s realitou promítající se např. právě do autogenu, tak také možnost provozovat dvě scenérie současně. Hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator X (SP1 a SP2 nebo Aceleration Expansion Pack), Lockheed Martin Prepar3D (v1 nebo v2.1), Windows XP / Vista / 7/ 8 (64 bit verze dopourčena), 3.0 GHz (Dual Core procesor doporučován), 2 GB RAM (4 GB doporučeno), 3D grafika (512 MB VRAM / 1024 MB doporučeno), .net Framework 3.5 nebo vyšší verze.
Cena 1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč    
Kód produktu 1362
Kategorie Scenérie
 

Vychází:  v květnu 2014

MegaAirport Berlin-Brandenburg X je unikátní zejména kvůli tomu, že samotné reálné letiště ještě nebylo zcela otevřeno pro letištní a letový provoz. Původní plán zahájení provozu na letišti !nejpozději! v květnu 2012 selhal zejména kvůli tomu, že došlo k neočekávaným konstrukčním problémům výstavby letiště. Některé části letiště jsou přesto v provozu - zejména řídící věž a v současné době probíhají diskuze na postupném uvedení celého letiště do provozu. Scenérie pro FSX a Prepar3D tak vychází s největší pravděpodobností ještě předtím než dojde k otevření letiště v reálu. Pravdou je, že vývojáři připravují současně AFCAD soubor, který by sám zajistil zcela reálnou podobu provozu letiště v závislosti na skutečnosti. Díky tomuto souboru bude např. možné scenérii letiště provozovat jen z části - přesně podle skutečnosti a omezení z toho vyplývajícího. Uživatel tak sám bude mít možnost ovlivnit, zda scenérii zcela "odemkne" - včetně všech součástí letiště, anebo zda bude dočasně používat např. jen severní RWY. AFCAD se též postará o realitu promítající se do omezení AI letištního i letového provozu  (v dočasné podobě odpovídající opět reálné situaci na skutečném letišti).

Autenticita zpracování letiště je plně v souladu s reálem a o detaily se v tomto případě postarala známá vývojářská společnost 29Palms, která nejvíce přispívá do špičkové optimalizace série MegaAirport se zachováním většinového počtu grafických detailů. Vývojáři sami upozorňují na fakt, že celé detailní letiště bude současně nabízet naprosto optimální průběh FPS v každé situaci.

- vysoce detailní scenérie mezinárodního letiště Berlin Brandenburg (BER)
- součástí též v dosahu BER scenérie letiště Schoenefeld (SXF)
- dvě samostatné AFCAD verze scenérie (SFX a BER)
- význačné VFR body v terénu - včetně příletové trasy na novou RWY 25L
- špičková infrastruktura 3D objektů v dynamické podobě - včetně pozemních komunikací!
- plná interaktivita letiště ve smyslu odbavení
- plně funkční navigační systémy (ILS, VOR/DME, NDB)
- pozemní textury ve vysokém rozlišení
- nezávislá noční a denní scenérie (2018 pixelů)
- spousta reálných leteckých snímků s fotorealistickým podtextem
- detailní okolí letiště zasahující až 100 km čtverečních
- celkem 64590 ručně definovaných objektů autogenu
- realistická 3D vegetace - včetně animace!
- statické objekty na letišti
- implementace konfiguračního manažeru (pro ještě více FPS)
- detailní dokumentace (.PDF) včetně všech mapových podkladů
- plně kompatibilní s add-ony AI letištního i letového provozu (např. My Traffic 2013)
- plně kompatibilní s Ultimate Terrain X, FS Global, Ground Environment, VFR Germany
- AES kompatibilní (jen v případě FSX)
- kompatibilní s FSX a Prepar3D