MegaAirport Brussel X

 
  • 1 z 13
 
Vynikající aktuální reprodukce mezinárodního letiště EBBR. V případě FSX bychom doporučili následující hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator X (SP1 nebo Acceleration Expansion Pack obsahující jak SP1, tak také SP2), Windows XP (SP2), Windows Vista, 3 GHz procesor, 1 GB RAM (2 GB doporučujeme v případě aktivace většího počtu detailů!), grafiku 256 MB (doporučujeme však 512 MB) a 130 MB volného prostoru na HDD. Pro FS 2004 doporučujeme:Microsoft Flight Simulator 2004 (9.1), 2.8 GHz procík, 512 MB RAM a grafiku 128 MB, lepší je však zvolit model s větší pamětí (256 MB) a 300 MB volného prostoru na HDD.
Cena 983,47 Kč bez DPH
1 190 Kč    
Kód produktu 627
Kategorie Scenérie
 
Experti se shodují na tom, že právě EBBR je nejlepším mezinárodním letištěm Evropy. DreamFactory nám tak přináší možnost instalovat toto letiště do obou verzí simulátorů FS 2004 a FSX a zažít tak skutečnou atmosféru aktuální podoby mezinárodního letiště v Belgii. Letiště vás překvapí opět skladbou detailů pokrývající jak všechny 3D objekty na letišti včetně nového terminálu A, tak také fotorealistickým pozadím detailních textur terénu, ale konečně také zcela autentické podoby VPD. Nejvíce jsme překvapeni z dokonalé optimalizace při zachování co možná nejvce detailů na samotném letišti.

- kompletní GMAX reprodukce
- dynamická scenérie
- animované AI skripty
- detailní noční i denní textury
- plně AI kompatibilní s add-ony
- fotorealistické textury letiště
- fotorealistické textury VPD
- autentická podoba letiště (aktuální)
- nový terminál A
- reálné návěsti
- všechny pojížděčky
- vynikající optimalizace (fps)
- tištěná dokumentace součástí
- kompatibilní s FSX a FS 2004


MegaAirport Brussels X představuje další novodobou scenérii jedné z nejaajímavěších destinací v Evropě. Instalace je možné do obou simulátorů a v obou simulátorech se můžete spolehnout jak na použitelnost scenérie (zcela optimální fps), tak také na spoustou detailů a velmi autentickou zpětnou vazbu během pojíždění, příletů, i odletů. Stačí se podívat např. na osvětlení VPD !! Scenérie nabízí také plně dynamický AI provoz (např. pozemní servis), dynamické i statické objekty a nové animace na odbavovacích plochách.