MegaAirport Budapest X

 
  • 1 z 19
 
Hardwarové nároky jsou zcela optimální a v případě, že jste spokojeni s fps u členitějších destinací, pak nastavíte i Ferihegy International. Titul doporučujeme i uživatelům FS 2004, protože ti, s využitím dnešního hardware, mohou v tomto případě očekávat nejdokonalejší scenérii letiště v současné době. Překvapí vás míra detailů, letištní i letový AI provoz a hlavně grafika - včetně fotorealistických textur. Jak již bylo řečeno: Malév používá tuto scenérii pro výcvik posádek na svém vlastním simulátoru.
Cena 1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč    
Kód produktu 618
Kategorie Scenérie
 

Najít to správné letiště pro ještě větší požitek z letu je zatím v případě FSX velmi složité, neboť titulů na téma podrobných scenérií zatím nevyšlo příliš mnoho v takové kvalitě, kterou nám dokáže prezentovat Aerosoft. Stačí vzpomenout na MegaAirport Frankfurt nebo MegaAirport Vienna. Oba tituly pro FS 2004 nabídly unikátní počet detailů se zachováním konstantního FPS i velmi členitého okolního - přilehlého okolí. Nejinak je tomu v případě MegaAirport Budapest X pro Microsoft Flight Simulator X a FS 2004. Výhoda je, že titul opět můžeme instalovat do obou verzí simulátorů, takže si jej můžete naplno vychutnat na dnešním hardware i v případě FS 2004 téměř na plné detaily. Přesto však právě tento titul mohu doporučit i pro FSX. Zatím neexistuje komerční produkt, který by nabídl něco podobného. Scenérie je tak detailní a tak reálná, že ji využívají i reální soukromí piloti, kteří se chystají na svůj první let na destinaci Ferihegy International. Je skvělé mít možnost „osahat si" přílet na tuto destinaci ještě předtím, než nastoupíte do reálného letounu.

Nejedná se však pouze o kompletní reprodukci hlavního mezinárodního letiště Ferihegy International v Maďarsku. V praxi se totiž jedná o kompletní scenérii Budapešti, do které je letiště integrováno přesně podle skutečnosti. V důsledku toho můžete podnikat řadu výletů do přilehlého okolí a metropoli si tak prohlédnout z ptačí perspektivy. Scenérie nabízí kompletně nově přepracovaný elevační reliéf, členitost terénu s reálně umístěnými 3D objekty, referenčními body a individuálním autogenem. To vše s podporou fotorealistických textur zasahující i letiště Ferihegy International. Koncept vytvořil zámý programátor Andras Kozma, který nemyslí pouze na statické obrázky, ale právě i využití tak detailní scenérie k běžnému provozu - létání. FPS je tudíž jednou z hlavních konstant, která zůstává zachována i ve velmi členitých oblastech - včetně vytíženého letištního i letového provozu v místě destinace. Jedná se o velké letiště, které jen během uplynulého roku navštívilo téměř 8 miliónů pasažérů.

- kompletní simulace letiště Ferihegy International
- VPD a odbavovací plochy přesně podle skutečnosti
- přesně typizované pojížděčky včetně návěstí a osvětlení
- plně kompatibilní se všemi add-ony (včetně AI trafficu)
- plná podpora čtvero ročních dob (fotorealistických textur)
- špičkově odladěné noční osvětlení letiště
- téměř všechny 3D objekty opět na svých místech
- nespočet animovaných skriptů navíc
- špičková optimalizace pro zachování průběhu FPS
- využíváno i v případě reálného simulátoru Malév pro výcvik posádek
- textury v DDS formátu (podpora moderních grafických chipsetů)
- individuálně řešené mapování textur pro ještě výraznější detaily
- žádné chyby ve scenérii s využitím dalších add-onů
- integrace reálného ozvučení letiště!
- špičková simulace letištního provozu (včetně pozemního servisu)
- v případě FSX - výskyt ptactva (animace)
- bohatá tištěná dokumentace + SID, STAR mapky

MegaAirport Budapest X je vhodný jak pro majitele FS 2004, tak také pro majitelé provozující aktuální verzi FSX. Obě uživatelské základny budou spokojeni s tím, co dokáže tak detailní scenérie nabídnout z hlediska reálné procedurální pilotáže. Vyzkoušejte si příletové i odletové trati podle publikované trajektorie letu a seznamte s klasifikovaným vzdušným prostorem v místě destinace ještě předtím, než ji navštívíte v reálu. Scenérie přináší skutečný požitek, život letiště a hlavně verze tohoto produktu je používána též v případě reálného simulátoru Malév určeného pro výcvik posádek obchodních i dopravních pilotů za účelem kompletního seznámení se scenérií (přílety, odlety, odbavování, pojíždění). Ideální produkt pro každého, kdo chce opravdu velmi detailní scenérii letiště.