MegaAirport Dublin X

 
  • 1 z 28
 
Microsoft Flight Simulator X (SP1, SP2 nebo Acceleration Expansion Pack, kompatibilní též s Lockheed Martin Prepar3D (v1 nebo v2), 3.0 GHz procesor (Intel Core2 Duo doporučeno), Windows XP / Vista / 7/ 8, 2 GB RAM (4 GB doporučeno), 3D grafický akcelerátor (512 MB VRAM - 1024 MB doporučeno, .net Framework 3.5 nebo vyšší, 2 GB volného prostoru na pevném disku.
Cena 1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč    
Kód produktu 1348
Kategorie Scenérie
 

V prodeji: duben 2014

Mezinárodní letiště Dublin dokáže odbavit až 20 milionů pasažérů za jediný rok a je tak nejvytíženější destinací v Irsku. Letiště je umístěno cca. 10 km severně od města Dublin a dokáže odbavovat prakticky jakýkoli typ letu - od kratších vnitrostátních přeletů regionální dopravy až po mezikontinentální včetně spojů ze Středního ýchodu, či U.S.. Zároveň se toto letiště stalo domovskou základnou pro celou řadu význačných aerolinkových společností - např. Aer Lingus nebo Ryanair. Scenérie nabízí unikátní pohled na nejaktuálnější podobu tohoto významného letiště včetně nového terminálu 2. Vzhledem k poloze letiště bylo nutné aktualizovat nejen detailní místopisná data, ale i město Dublin včetně individuálně laděného 3D autogenu a špičkových detailních fotorealistických textur zemského terénu. V praxi tak můžete odhalit na této destinaci, ale i ve vzdáleném přilehlém okolí tisíce drobných detailů, které nemají s původní scenérií FSX prakticky nic společného. Uživatelé se již v době produkce tohoto letiště obávaly, vzhledem k velikosti i typickému umístění, vysokých hardwarových nároků a ačkoliv můžeme potvrdit neskutečně detailní prostředí, FPS zůstává na zcela optimální úrovni.

Aktuálně se tak MegaAirport Dublin pro FSX a současně pro Prepar3D stává nejnovějším obohacením této populární série a na technologickém zpracování je to v obou případech simulátorů patrné na první pohled. Titul tak řadíme mezi nejkvalitněji zpracované významné letištní destinace, které lze dnes na simulátor FS instalovat.

- kompatibilní s FSX a Prepar3D
- autentická a aktuální podoba letiště
- všechny letištní 3D budovy součástí
- fotorealistické textury zemského terénu
- fotorealistické textury 3D objektů
- fotorealistické textury vozidek pozemního servisu
- textury zemského terénu ve vysokém rozlišení
- podpora čtyř ročních období
- plná výbava letiště (ILS, VOR/DME, NDB, ATIS)
- detailní zosobnění VPD včetně textur a návěstí
- špičkové zpracování osvětlení VPD
- samostatné denní i noční textury
- kompatibilní s AES
- kompatibilní s AI FSX i AI add-ony (letištní/letový provoz)
- detailní manuál
- detailní mapové podklady v tištěné i .PDF podobě