MegaAirport Duesseldorf X

 
  • 1 z 23
 
Hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator X (SP2), Windows XP(SP2)/Vista/7, 3 GHz, 512 MB (DirectX9) VRAM, 2GB RAM, 800 MB volného prostoru na pevném disku (HDD). MegaAirport Duesseldorf si své místo na virtuálním nebi zaslouží především díky své historii a významu. Aktuální podoba simulované verze přináší též řadu moderních inovací včetně spousty nových přidružených služeb letiště v podobě komfortu pro cestující, které vznikly v pozdějších letech.
Cena 1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč    
Kód produktu 1163
Kategorie Scenérie
 

Letiště Duesseldorf je třetím největším letištěm v Německu. Od města Duesseldorf je vzdáleno 9 km. Letiště bylo otevřeno již v roce 1927 a za celou svou dobu existence zde došlo k postupné a výrazné modernizaci - včetně prodloužení hlavní dráhy, zbudování nových terminálů, významené propojení železnice vedoucí z hlavního města a postavení letištního nádraží, které pojme až 300 vlaků denně. Letiště vyniká bohatým prostorem pro parkování letounů včetně obřího A380. Letiště je hlavním útočištěm společností Lufthansa a Air Berlin. Dominantou letiště je též nejvyšší kontrolní věž v Německu.

Scenérie letiště nabízí maximálně realistický 3D model letiště pro FSX a FS 2004 v aktuálním - tedy nejmodernějším vydání. Dokonce též letecké snímky pro tuto scenérii byly pořízeny v tomto roce (2012). Fotorealita zasahuje nejen pozemní textury i široké okolí scenérie přinášející též unikátní pohled do sofistikovaného propojení letiště se železnicí. Veškeré 3D budovy letiště obsahují rovněž plně fotorealistické textury. V tomto roce došlo na reálném letišti také k pravě návěstí VPD a i tyto aspekty byly zhodnoceny v tomto produktu. Vzhledem k bohaté členité infrastruktuře pozemní dopravy (zejména propojení s hlavním městem) je v této scenérii samostatně naprogramovaný i AI provoz na silnicích, dálnicích i železnici. Tyto aspekty výrazně obohacují přílety a odlety na této destinaci.

 

- detailní scenérie letiště Duesseldorf
- autentické letecké snímky
- zohlednění modernizace letiště i služeb
- samostatné dynamické objekty
- AI provoz na komunikacích, železnici
- fotorealistické pozemní textury VPD
- reálný systém ALMS
- detailní textury trávy (3D)
- všechny letištní budovy součástí
- interaktivní terminály
- samostatná noční scenérie
- přidružené služby letiště součástí
- AES kompatbilní
- podrobný manuál
- elektronické mapky
- výhradně FSX kompatibilní
- perfektní optimalizace FPS

MegaAirport Duesseldorf X nabízí možnost kompletního seznámení s aktuální podobou třetího největšího letiště v Německu. Není bez zajímavosti, že je titul kompatibilní též s add-ony umělé inteligence letištního i letového provozu a v této fázi se též zohledňuje vytížení letiště v daném čase a hlavně 107 samostatných parkovacích místo pro letouny všech kategorií.