MegaAirport Madrid Barajas X

 
  • 1 z 20
 
MegaAirport Madrid Barajas X úspěšně pokračuje v sérii "megaairport" další kvalitní scenérii pro FSX a FS 2004. Optimální průběh animace a vysoký počet detailů zaručuje maximálně realistický zážitetk během vzletů a přistávání na největším letišti Španělska. Pro instalaci do FS 2004 si připravte 140 MB na HDD, v případě FSX budete potřebovat 180 MB. Pokud jste s animací v defaultní scenérii spokojeni, v tomto případě budete částečně optimalizovat především počet detailů související se 3D objekty (tedy autogenem).
Cena 1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč    
Kód produktu 742
Kategorie Scenérie
 

Jedná se o novinku pro FSX.  Simulace největšího letiště ve Španělsku v kompletní přestavbě v duchu technologického pokroku FSX. Díky větší plošné interaktivitě ve vzduchu i na zemi, se letiště ve Španělsku stává i na simulátoru jedním z nejlépe propracovaných scenérií současnosti.  Letiště Madrid Barjas je největší í letiště Španělska, čtvrté největší v Evropě a ve světovém porovnání je na 11.místě. Je položeno asi 12km severovýchodně od cetra města. Mezinárodní letiště Madrid Barajas je nejvýznamnějším dopravním uzlem Evropy pro lety do Jižní Ameriky a turniketem španělské letecké dopravy. Madrid Barajas 2008 se v případě FS 2004 a FSX (kompatibilní s oběma platformami)  představuje v kompletním statusu výstavby včetně v roce 2006 dokončeného terminálu 4 a obou paralelních startovacích a přistávacích drah (15L/33R & 18L/36R). Četné statické a dynamické objekty se postarají o typickou atmosféru velkého letiště. I přes mnoho celkově zpracovaných individuálních 3D objektů a vysoce interaktivnímu podtextu,  kladl Sim-Wings důraz na dostatečnou rychlost a konzistentní průběh animace.

- vysoké rozlišení denních i nočních textur
- nový terminál (T4)
- nové paralelní dráhy (15L/33R & 18L/36R)
- letecké snímky celkového letištního areálu
- fotorealistické textury budov, vozidel,  atd.
- stovky návěstí VPD vše v souladu s plánem letiště
- četné statické a dynamické objekty
- mnoho statických letounů
- nadzemní hromadná doprava
- komplexní AES (verze 1.91) -  FS2004
- kompatibilní s FS 2004 a FSX
- podrobný manuál a tištěné mapy
- optimální animace i pro dopravní letouny

MegaAirport Madrid Barajas X dnes představuje další ukázku špičkové simulace letitě v simulátoru FS 2004 a FSX. V případě volby série „megaairport" se nemusíte obávat nadměrných požadavků pro Váš počítač, neboť primárním cílem vývojářů je dokonalá optimalizace včetně ztížených meteorologických podmínek a změny ročního období.