MegaAirport Paris: Charles de Gaulle X

 
  • 1 z 18
 
Rozhodně další vhodná volba oživení statických generických – defaultních letišť v simulátoru. V případě FS 2004 velmi dokonale optimalizovaný průběh FPS, v případě FSX bude nutné simulátor částečně optimalizovat. Na pevném disku si připravte volný prostor o kapacitě 240 MB a k optimální animaci vám postačí počítač o výkonnosti: (FS 2004) – Intel Pentium 2.8 (může být i AMD), 512 MB RAM, 128 MB grafická karta, (FSX) – SP2+ACC kompatibilní, Pentium 2.0 GHz, pro optimální chod však spíše Core2Duo, 1 GB RAM (doporučuje se 2 GB), 290 MB na pevném disku. Spokojeni budete jak s počtem detailů, výtečnými texturami na zemi i budovách, tak také optimálním FPS na vhodně koncipované „mašině“.
Cena 1 231,40 Kč bez DPH
1 490 Kč    
Kód produktu 735
Kategorie Scenérie
 

Titul MegaAirport Paris: Charles de Gaulle představuje další novodobou scenérii letiště z dílny Aerosoft. Nejedná se však opět pouze o jakýsi add-on letiště, nýbrž o kompletní simulaci letiště Charles de Gaulle, kterou si oblíbíte stejným způsobem, jako v případě jiných scenérií série „megaairport". Pokud bychom měli charakterizovat tento produkt po testování, pak budeme nuceni zopakovat to, co je pro sérii „megaairport" dnes již zcela typické. Opět se jedná o vysoce detailní scenérii letiště, na kterém převládají fotorealistické pozemní textury pořízené z autentických - a velmi aktuálních leteckých snímků. V tomto smyslu není co vytknout, neboť od původních prvotin série „megaairport" je právě tato oblast pod drobnohledem vývojářů na takové úrovni, že na první pohled z větší výšky ztěží rozpoznáte, zda se jedná o záběr z reálu, či ze simulátoru. Trend nastolování fotorealistických textur si zachoval přízeň uživatelů především z toho důvodu, že přílety i odlety z těchto letišť v důsledku zastoupení fotorealistických textur, navozují nejrealističtější možnou atmosféru.  I v tomto případě se tedy jedná především o skloubení fotorealistických textur s detailním vyobrazením všech 3D letištních objektů. Vzhledem ke značné rozloze letiště však musíte počítat opět s tím, že se jedná o poměrně rozsáhlou scenérii i i mimo VPD. Jen pojížděcí a vzletové dráhy obsahují nespočet reálných návěstí a na samotném letišti napočítáte stovky rozličných 3D objektů, z nichž především převládají budovy, terminály, detailní odbavovací plochy a také samozřejmě nový hangár pro A380 včetně nově zbudovaného terminálu S3 francouzských aerolinií. Scenérie obsahuje též nově postavený terminál pro místní dopravu (G2). Vystavený letoun Concorde si můžete prohlédnout ze všech úhlů poblíž terminálu 3. Po vzoru předchozích titulů i toto letiště není statické. Součástí Vašeho působení na tomto letišti je vydatný letištní provoz - pozemní servis a servis související s odbavením všech přilétajících letounů. Chybět samozřejmě nemůže autobusová doprava, nadzemní doprava pro turisty a také nepřetržitý provoz odbavení nákladních letounů. Titul je opět kompatibilní jak s FSX, tak také s FS 2004 a letový i letištní provoz plně podporuje komerční add-ony typu MyTraffic, Ultimate Traffic 2007, popř. Traffic od Just Flight. DVD master navíc obsahuje tištěný manuál a téměř všechny potřebné mapy pro lepší orientaci na samotném letišti při pojíždení, ale také mapky, které ihned použijete pro odlety a přílety s jakoukoli kategorií letounů (SID/STAR).

- vysoce detailní reprodukce letiště Paris: Charles de Gaulle
- kompatibilní sFSX a FS 2004
- velmi dobře optimalizované textury i 3D objekty
- prakticky každá letištní budova součástí
- letištní i letový provoz - včetně pozemního servisu
- aktuální podoba (terminál S3 + G2)
- VPD návěsti - všechny opět součástí
- noční osvětlení a světelné systémy
- možno využít pro jakékoli roční období
- animované skripty nadzemní dopravy, aj.
- kompletní letištní servis vautentické podobě
- tištěný manuál a mapová dokumentace

MegaAirport Paris: Charles de Gaulle nelze s defaultní podobou vůbec srovnávat a zatímco generická letiště v simulátoru nabízejí opravdu jen to nejnutnější pro přílet a odlet, série „megaairport" jde v simulovaném výcviku provozu na řízeném letišti mnohem dál. Každý takto detailní produkt se zkrátka skvěle hodí pro využití reálného seznámení s podobou letiště prostřednictvím desktopového simulátoru. Mnoho pilotů, kteří se chystají poprvé v kariéře během letu do zahraničí na nějaké větší řízené letiště v Evropě tuto sérii vítá, neboť mají jasný přehled o tom, jak toto letiště vypadá v praktickém - reálném provozu. Vhodné tedy i pro nácvik příletů, odletů, odbavení všech kategorií letounů.