MegaAirport Paris Orly X

 
  • 1 z 23
 
Pokud jste s průběhem animace na FS 2004 a FSX spokojeni, výrazné problémy u této scenérie z hlediska optimalizace nezaznamenáte. V nejhorším případě máte pořád šanci vypnout skripty dynamických objektů, popř. letištní a letový provoz. Pro FS 2004 je však nutné připravit 240 MB volného prostoru na pevném disku, pro FSX si připravte 540 MB volného prostoru na HDD. 2GB RAM je však nutnost jak pro FS 2004, tak i instalaci pro FSX.
Cena 1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč    
Kód produktu 898
Kategorie Scenérie
 

Ještě předtím než bylo vystavěno letiště Charles de Gaulle, bylo letiště Orly hlavním letištěm Paříže. I když většinu mezinárodního provozu odbavovalo právě letiště Charles de Gaulle, dodnes platí, že je Orly nejvytíženější letiště ve Francii z hlediska vnitrostátních letů a také je jed druhým největším letištěmz hlediska celkového počtu odbavených osob (24,441,000 - rok 2007). Letiště Paris Orly v nejvyšší možné kvalitě pro FSX představuje klasický standard série MegaAirport a i v tomto případě se tedy můžete spolehnout na vysokou úroveň detailů, fotorealistický podtext a hlavně optimálně vyvážené aspekty optimalizace zaručující dobrý chod animace i na průměrném počítači pro FSX. Součástí scenérie jsou též detailní skripty odbavení, dynamické objekty a interaktivní pozemní servis.

- všechny budovy letiště
- pozemní servis
- textury ve vysokém rozlišení
- fotorealistický podtext zemského terénu
- kompletní infrastruktura ALS
- kompatibilní s AI provozem (add-ony)
- reálný vzhled i návěsti VPD
- stovky VPD
- dynamické objekty (AESLite)
- podpora AES (Airport Enhancement Services)
- noční i denní textury
- statické i dynamické objekty
- vynikající optimalizace
- FSX a FS 2004 kompatibilní
- dokumentace

S nárůstem výkonu soudobých počítačů začínají být scenérie mezinárodních letišť stále více žádaným artiklem. Pokud se rozhodujete jakou scenérii pro FSX zakoupit, edice "megaairport" vždy garantuje značný počet detailů se zachováním optimální animace. Plynulost letu na tak velkých letištích nikdy nebude zcela bez problémů, avšak pokud máte v současnosti k dispozici lehce nadprůměrný počítač, rozhodně nebudete litovat. I Paris Orly totiž nezklame a optimalizace je jedním z hlavních klíčových pilířů tohoto produktu. A v případě, že máte k dispozici FS 2004 a stále létáte na tomto simulátoru, přivítáte i možnost instalace pro FS 2004, což dnes znamená možnost létat na zcela plné detaily.