MegaAirport Stockholm Arlanda

 
  • 1 z 12
 
MegaAirport Stockholm Arlanda úspěšně pokračuje v sérii "megaairport", jako další kvalitní scenérie letiště - tentokrát Stockholm Arlanda. Nemusíte se obávat zvýšených hardwarových nároků, neboť po vzoru všech předchozích titulů, je i tento výtečně optimalizován. Kompatibilita s FS 2004 a FSX garantuje stoprocentní funkci v obou simulátorech.
Cena 983,47 Kč bez DPH
1 190 Kč    
Kód produktu 745
Kategorie Scenérie
 

Aerosoft dnes představuje velmi stabilní pozici na trhu kvalitních scenérií letišť pro FS 2004 a FSX a tak není divu, že se jejich novodobá řada MegaAirport neustále rozšiřuje o další a další letiště. Titul MegaAirport Arlanda představuje nejvytíženější letiště švédského hlavního města Stockholm. Zároveň se jedná o třetí nejvytíženější letiště ve Skandinávii. Vzhledem k tomu, že se areál letiště nachází na relativně velkém území, během pojíždění máte možnost doslova nasát atmosféru velkého letiště a zároveň máte příležitost neustále sledovat řadu nových detailů - tedy kromě samotného vytíženího letištního i letového provozu. Vývojářské studio DreamFactory, které bylo zodpovědné za novodobý pohled na Arlandu z ptačí perspektivy, využilo k výstavbě modelu letiště a texturování stovek reálných a zároveň nejatkuálnějších leteckých snímků. I v tomto případě tedy platí: „čím více, tím lépe". Prakticky každá budova letiště má své zastoupení ve scenérii jako 3D samostatný objekt. Totéž platí o zástavbě osvětlovacích systémů letiště včetně VPD. Mezi stěžejní doplňky scenérie patří bohatý dynamický letištní provoz, pozemní servis a také plynulý a dokonale optimalizovaný pohyb letounů na zemi.

- přesná replika letiště Arlanda
- letecké snímky zasahují do značné vzdálenosti
- detailní přilehlé okolí letiště
- „čtvero ročních dob" (textury)
- vysoké rozlišení textur (noc/den)
- speciální efekty (FSX)
- značení odstavných, odbavovacích ploch
- dynamické, statické objekty
- AI provoz (včetně komerčních add-onů)
- FSX, FS 2004 kompatibilní
- optimální průběh FPS
- tištěné mapy a dokumentace
- čilý ruch velkého letiště ve vzduchu i na zemi!

MegaAirport Stockholm Arlanda pokračuje sérii „megaairport" v podobě dalšího detailně zpracovaného letiště pro FS. Výhoda scenérie spočívá opět především v možnosti instalovat titul do obou simulátorů a ti, kteří zatím nemají dostatečně výkonný počítač pro FSX, mohou na plné detaily létat v FS 2004. V případě této osvědčené řady Aerosoftu, se můžete navíc spolehnout na optimální průběh FPS i v případě pilotáže větších letounů. Pokud žádáte pro Váš simulátoru Stockholm Arlanda, toto je jediná autentická podoba na soudobém trhu.